Dámské 7/8 legíny FIT+ 500 slim na cvičení černé

Ref.
8367330
Users reviews
4 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
7/8 legíny Fit+ ve střihu slim. Z naší nabídky modelů a střihů si vybere každý! S praktickou kapsičkou na klíč.
Hebkost
Pohodlný a pružný materiál s hlavním podílem bavlny.
Pružnost
Příměs elastanu zajišťuje maximální volnost pohybu.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 2XS do 2XL.
Varianty
Černá, šedá.
Složení
Hlavní materiál : 92.0% bavlna, Hlavní materiál : 8.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
cvičení a pilates.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaké jsou výhody řady Fit+?
Kolekce šortek a kalhot Fit+ je vhodná na všechna cvičení fitness na rekreační úrovni. Každý z nabízených modelů poskytuje velkou volnost pohybu díky hebkému a pružnému materiálu z bavlny a elastanu. Široká nabídka modelů byla navržena tak, aby vyhověla všem sportovkyním. Stačí si jen vybrat model, v němž se budete cítit nejlépe.
Regular či slim – jaký střih si vybrat?
Každá žena je jiná, proto značka Domyos nabízí šortky a kalhoty různých střihů. Kalhoty střihu slim perfektně přiléhají a opticky prodlužují nohy. Lze je nosit s dlouhým a volným svrškem zakrývajícím boky a hýždě, či s krátkým přiléhavým tričkem.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ze stupnice ABCDE, můžete si tak na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více ve videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8.

Users reviews

 • Žena
  30–39 let
  29 květen 2018
  Use since Více než 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  dobré legíny v rámci ceny...

  dobré legíny, nosím je na běhání (supr kapsička na klíče), protože dobře padnou, nosím je i normálně jako součást běžného oblečení. Jen se hůř shání velikost (S), musela jsem jít do Decatlonu 3x, než je měli...

Také by vás mohly zajímat tyto výrobky

Nahoru