Dámské bezešvé legíny na nenáročnou jógu šedo-vínové

Ref.
8556282
Users reviews
2.88 / 5 24 Názory
Výhody výrobku
Hledáte na jógu oblečení, které by bylo jako vaše druhá kůže? Díky bezešvé technologii na legíny úplně zapomenete a budete se plně soustředit na dýchání.
Držení na těle
Vysoký pas kryje bříško, ale netlačí.
Volnost pohybu
Pružný materiál poskytuje volnost pohybu.
Nižší podráždění pokožky
Funkční bezešvý materiál, který nikde nedře ani nedráždí pokožku.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 61.0% bavlna, Hlavní materiál : 34.0% polyamid, Hlavní materiál : 5.0% elastan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Bezešvé legíny na bázi bavlny
Legíny byly navrženy tak, aby se perfektně přizpůsobily každičkému pohybu a poskytly vám tak při hodinách jógy maximální pohodlí. Oblečení je velmi hebké, stane se vaší druhou kůží. Vysoký ohrnovací pas se přizpůsobí každé postavě, i ženám s těhotenským bříškem. Elegantní motiv na stehně.
Jak navrhujeme naše výrobky?
V našem týmu je 8 členů, od úplných začátečníků po profesionální lektory jógy. Všichni sdílíme vášeň pro jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Co je jóga pro těhotné?
Jóga pro těhotné se zaměřuje na techniky správného dýchání a na pozice, které ženě napomohou před porodem, během porodu i v šestinedělí. Při těhotenské józe ženy využívají řady pomůcek, které jim umožňují pohodlně vykonávat pozice,posilovat a zlepšovat ohebnost těla a lépe se připravovat na porod.
Příznivé účinky prenatální jógy
Je jich celá řada! Zvyšuje pevnost svalů, výdrž a pružnost (předporodní příprava). Zlepšuje spánek. Zmírňuje bolest v dolní části zad. Snižuje stres a úzkost, zlepšuje koncentraci. Stručně řečeno, cvičení jógy během těhotenství je dobrý nápad!
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/

Users reviews

 • Žena
  30–39 let
  31 srpen 2020
  That review has been deposited on this product version
  Leider zu transparent

  Die Hose ist wirklich bequem und sitzt gut und bietet Bewegungsfreiheit. Allerdings ist leider genau der Bereich zwischen den Beinen bei Dehnung fast durchsichtig. Von einer für Yoga ausgeschriebenen Hose erwarte ich allerdings auch tiefe Hocken, Grätschsitz und ähnliches ausführen zu können oder meine Mitsportler an meiner Unterwäsche teilhaben zu lassen. Schade

 • Žena
  30–39 let
  11 květen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  gut aaaaber,....

  An sich eine super Hose aber innerhalb eines Monats hat sich am Schritt eine Naht gelöst :(
  Sehr ärgerlich, ich hoffe auf baldigen Ersatz oder Erstattung weil dass ist eindeutig ein Fabrikationsfehler

  Brand's answer :

  Hallo Franziska,

  danke für deine Bewertung der Yoga Leggings. Bitte wende dich per Email an unser Service Center, inklusive Bild des Schadens, unter service[at]decathlon.de.

  Wir wünschen dir alles Gute und viel Gesundheit.

  mit sportlichen Grüßen
  Alisha Team DECATHLON

 • Žena
  06 únor 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Leggins

  Bin fast zufrieden.. leider etwas lang die Beine aber sonst schöne Leggins.

Nahoru