Dámské bezešvé legíny YOGA 7/8 melírovaná šedá

Ref.
8366689
Výhody výrobku
Hledáte opravdu pohodlné oblečení na jógu? Díky bezešvé technologii vás nic nebude svírat ani škrtit a budete se moci soustředit na samotné dýchání.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Pružný materiál poskytuje volnost pohybu.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje tělesnou vlhkost a odvádí ji od těla.
Nižší podráždění pokožky
Funkční bezešvý materiál, který nikde nedře ani nedráždí pokožku.
Dopad na životní prostředí
Známka B. Srovnávané výrobky: dlouhé dámské legíny - více viz technický popis

VLASTNOSTI

Barva
Šedá.
Velikost
Od XS do XL.
Složení
Hlavní materiál : 58.0% polyamid, Hlavní materiál : 38.0% polyester, Hlavní materiál : 4.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
dynamické druhy jógy: aštanga, vinyasa, power, hot jóga...
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce max. na 30 °C. Nesušte v sušičce. Nežehlete. Způsob údržby oblečení má vliv na životní prostředí. Oděv proto nepředpírejte. Při praní na 30 °C se spotřebovává až o 37 % méně energie než při praní na 40 °C. Používejte prací prostředky šetrné k životnímu prostředí.

DALŠÍ INFORMACE

7/8 legíny na jógu
Legíny poskytují při cvičení jógy naprostou volnost pohybu. Tenké a hebké oblečení připomínající druhou kůži kopíruje každý pohyb a přináší naprosté pohodlí i při obrácených pozicích.
Vývoj vybavení na jógu:
Při cvičení jógy je velmi důležité cítit se v oblečení příjemně. Tuto řadu oblečení jsme vyvinuli tak, aby vám přinesla maximální pohodlí. Naše výrobky jsou propracovány tak, abyste se mohli plně soustředit jen na cvičení a dýchání. Všechny výrobky se testují v praxi a díky názorům uživatelů je neustále vylepšujeme.
Pro koho je určena dynamická jóga (aštanga, hot jóga...)?
Dynamická jóga je vhodná pro všechny, kteří se věnují primárně jinému sportu – běhu, potápění, surfování, tedy sportu, který vyžaduje soustředění, výdrž, odolnost a ohebnost. Protože jóga představuje ideální doplňkové cvičení, není divu, že se jí věnuje stále více vrcholových sportovců, kterým napomáhá dosahovat lepších výsledků.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru