Dámské fitness boty 520 růžové

Ref.
8561278
Users reviews
4.44 / 5 16 Názory
Výhody výrobku
Fitness lekce dle vašich snů! Materiál Decathlon-Knit přilne jako druhá kůže a je maximálně pohodlný. Boční výztuhy zajišťují zpevnění.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost při pohybu
Systém Hx flex umožňuje pohyby do všech směrů.
Držení na noze
Hýbejte se do 360 °, postranní výztuhy vám napomohou udržet rovnováhu.
Tlumení došlapu
Exkluzivní tlumení ve špičce chrání před opakovanými nárazy.
Možnost osobního upravení
Jedinečná obuv se šněrováním na míru.

VLASTNOSTI

Složení
Svršek : 70.0% polyester, Svršek : 30.0% termoplastický polyuretan Podešev : 70.0% EVA (etylenvinylacetát), Podešev : 30.0% pryž Podšívka : 100.0% polyester
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Proč používat speciální obuv na fitness?
Studie vedené naší výzkumnou laboratoří Sporstlab ukázaly, že při fitness dochází na rozdíl od jiných sportů k různým druhům pohybů. Dochází při něm k rotacím, skokům, squatům či výpadům. Naši obuv vyvíjíme tak, abychom vám umožnili správné provádění cviků bez rizika zranění. Nošení speciální obuvi na fitness snižuje o 20 % riziko zranění ve srovnání s nošením běžecké obuvi.
Drop podrážky: rozdíl výšky podrážky mezi špičkou a patou
Všechny modely obuvi na fitness mají 4mm drop. Tento 4mm drop nejvíce připomíná přirozenou pozici chodidla naboso (chodidlo naboso = nulový drop).
Pružnost ve všech směrech ohybu
Pružnost do všech stran, schopnost obuvi zajistit správný ohyb chodidla i umožnit pohodlnou změnu směru. Ze studií vyplývá, že při fitness dochází k 1,7krát častějšímu pokrčení nohou. Při fitness také dochází k jinému ohybu kotníku než při běhu. Proto vyvíjíme modely obuvi umožňující pohyb ve všech směrech, které se přizpůsobí pohybům při fitness.
Zpevnění špičky
Proč je to tak důležité? Zpevnění špičky, která je při fitness hlavním opěrným bodem, napomáhá k udržení rovnováhy při změně ve směru pohybu.
Tlumení ve špičce
Obuv má schopnost tlumit nárazy a otřesy. Během tréninku fitness dochází k nárazu při došlapu na úrovni špičky nohy, zatímco při běhu jde většina nárazů do paty. Optimální tlumení obuvi ve špičce chrání celé tělo před opakovanými nárazy, zároveň stabilizuje nohu pro plynulejší střídání pohybů.
Jaké jsou důkazy? Testování výrobku
Výzkumníci v našich technických laboratořích analyzují pohyby sportovců při cvičení pomocí snímačů, které měří s vysokou přesností reakce lidského těla. Ale nic nepředčí zkušenosti z praxe, a proto naše výrobky testujeme v posilovnách při praktickém použití. Tyto testy nám umožňují nabízet funkční výrobky za dostupnou cenu. Naším cílem je zajistit sportovcům ty nejlepší podmínky při sportu.
Její výhody? Nezanechává barevné šmouhy
Podešev nezanechává barevné šmouhy.
Je obuv na fitness vhodná pro běh na běžeckém pásu?
Naše modely obuvi jsou vyvinuté speciálně na kardio trénink. Pokud si chcete před tréninkem rozehřát svaly na běžeckém pásu, můžete použít tyto boty. Pokud se však váš trénink skládá výlučně z běhu na pásu či v přírodě, doporučujeme z bezpečnostních důvodů používat modely obuvi určené na běh.
Je fitness obuv určena pouze na použití v tělocvičně?
Kardio tréninky většinou probíhají ve fitness centru nebo v pohodlí domova. Naše modely obuvi tedy byly vyvinuty pro použití ve vnitřním prostředí. Pryž je vhodná pro použití v tělocvičně, jelikož je měkčí. Používáním obuvi na asfaltu dojde k rychlejšímu a předčasnému opotřebení pryžové podrážky. Přilnavost podrážky byla testována na podlahách používaných v tělocvičnách nebo v domácnostech. Pryžová podešev je zde velmi přilnavá.

Users reviews

 • Žena
  Méně než 20 let
  13 květen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  vzhled, pohodlí, cena

  Tyto boty se mi hned zalíbily vzhledově, ovšem myslela jsem si, že stojí mnohem více. Opak byl pravdou! Jsou lehoučké a velice příjemné na chůzi. Vřele doporučuji!

 • Žena
  06 červenec 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Leichter toller Sportschuh

  Angenehm zu tragen, leichte Schwierigkeiten beim Anziehen. Dürfte oben bissl sein

 • Žena
  30–39 let
  28 duben 2020
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Polecam

  Buty bardzo wygodne i pięknie wyglądają na nodze.
  - jedna gwiazdka za kolor butów na zdjęciu, w rzeczywistości odcień jest bardziej różowy.

Nahoru