Dámské fitness boty 920 bílé

Ref.
8510022
Výhody výrobku
Maximální užitek z fitness tréninku! Užívejte odpružení podešve, hýbejte se do 360° a užijte si poddajnosti obuvi. Maximálně lehká obuv, která dokonale tlumí došlapy.
1 299,00 Kč*
Odraz
Díky pěnové vrstvě Kalensole a technologii PebaxⓇ.
Pružnost při pohybu
Podešev umožňuje rotační pohyby při sestavách: díky flexním drážkám.
Držení na noze
Hýbejte se do všech stran, postranní pásky dokonale zpevňují chodidlo.
Tlumení došlapu
Opakované pohyby a cviky dokonale tlumí pěnová mezipodešev.
Pohodlí
Obuv je vybavena vyšším nápletem. Je tudíž vysoce pohodlná!

VLASTNOSTI

Složení
Svršek: : 80.0% polyester, Svršek: : 20.0% polyuretan Podešev: : 70.0% EVA (etylenvinylacetát), Podešev: : 30.0% pryž Podšívka: : 100.0% polyester
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

3 roky vývoje a spolupráce s uživateli
Za dokonalou kombinací těch nejlepších technologií stojí samotní fitness uživatelé. Damien, produktový manažer, říká: Přilnavost, tlumení došlapu, dynamika, snadná rotace, poddajnost i zpevnění. To jsou požadavky uživatele na fitness obuv, kterých však není snadné vždy docílit. Proto bylo potřeba vzít v potaz jak funkční nároky, tak pohodlí uživatelů. Vytvořili jsme stovku modelů obuvi, které prošly náročnými testy. A nyní máme tu čest vám představit tento přepracovaný model obuvi.
Cvičit fitness v běžecké obuvi či naopak není dobrý nápad
Nošení speciální obuvi na fitness snižuje o 20 % riziko zranění ve srovnání s nošením běžecké obuvi. Jak je to možné? Pohyb nohy u těchto sportů byl předmětem zkoumání naší výzkumné laboratoře: lineární došlap při běhu a rotaci při fitness cvičení. Proto nošení odpovídající obuvi chrání vaše nohy a navíc napomáhá zvyšovat váš výkon!
Jste zvyklé nosit vysoké podpatky?
Pokud je to i váš případ, je zcela běžné, že potřebujete nějaký čas, abyste si na obuv zvykli. Drop této obuvi je 4 mm, při došlapu tedy téměř kopírují ohyb bosého chodidla. Víte, co je drop? Jedná se o rozdíl výšky podrážky mezi špičkou a patou.
Je při fitness trénincích potřeba tlumení ve špičce, či v patě?
Při fitness trénincích potřebujete tlumení ve špičce obuvi. To vám hravě zajistí tento model obuvi na fitness!
Podešev ze 3 částí
Pryžová podešev poskytuje přilnavost; mezipodešev z EVA KalensoleⓇ je zárukou tlumení došlapu; stélka kombinující termoplastický elastomer PebaxⓇ a vrstvu polyuretanu zajišťuje dynamický odraz. Kombinace výše uvedeného je zárukou tlumení i dynamického odrazu.
Její výhody? Nezanechává barevné šmouhy
Podešev nezanechává barevné šmouhy.
Nahoru