Dámské oboustranné legíny Yoga+ 920 na jógu černo-šedé

Ref.
8483986
Users reviews
5 / 5 2 Názory
Výhody výrobku
Měňte barvu legín podle nálady. Tyto legíny na jógu jsou oboustranné (jednobarevné/s potiskem) a zároveň funkční: neprůhledné, prodyšné, zpevňující!

2 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Příměs elastanu zajišťuje pružnost materiálu.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje tělesnou vlhkost, odvádí ji od těla a rychle schne.
Neprůhlednost
Neprůhlednost materiálu byla ověřena testy.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 77.0% polyester, Hlavní materiál : 23.0% elastan Elastický pás : 79.3% polyamid, Elastický pás : 17.1% elastan, Elastický pás : 3.6% kovové vlákno
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
dynamické druhy jógy: ashtanga, vinyasa, hot, power atd.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce max. na 30 °C. Nesušte v sušičce. Nežehlete. Způsob údržby oblečení má vliv na životní prostředí. Oděv proto nepředpírejte. Při praní na 30 °C se spotřebovává až o 37 % méně energie než při praní na 40 °C. Používejte prací prostředky šetrné k životnímu prostředí.

DALŠÍ INFORMACE

Vývoj vybavení na jógu
Při cvičení jógy je velmi důležité cítit se v oblečení pohodlně. Proto jsme vyvinuli celou textilní řadu Domyos, která toto pohodlí nabízí. Naše výrobky jsou propracovány tak, abyste se mohli plně soustředit jen na cvičení a dýchání. Všechny výrobky se testují v praxi a díky názorům uživatelů je můžeme neustále vylepšovat.
Pro koho je určena dynamická jóga (ashtanga, hot, power)?
Dynamická jóga je vhodné pro všechny, kteří se věnují primárně jinému sportu – běhu, potápění, surfování, tedy sportu, který vyžaduje soustředění, výdrž, odolnost a ohebnost. Protože jóga představuje ideální doplňkové cvičení, není divu, že se jí věnuje stále více vrcholových sportovců, kterým napomáhá dosahovat lepších výsledků.

Users reviews

 • Žena
  30–39 let
  04 duben 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Oboustranne leginy

  Pěkná pevná látka, dobre se oblekaji

 • Žena
  50–59 let
  29 březen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Vynikající

  Krásně se přizpůsobí postavě, jsou i mírně kompresní a stahující, takže vytvarují hezké nohy ;-) uvítala bych, kdyby byly trošku prodyšnější, to by ale zřejmě ztratily elasticitu, takže za mne nechat tak, jak jsou. Dobrá práce, díky!

Nahoru