Dámské šortky na sportovní gymnastiku černé s červeným pasem a flitry

Ref.
8501244
Výhody výrobku
Prodyšné šortky na sportovní gymnastiku zaručují neomezenou volnost pohybu. Lze je prát v pračce na 30 °C. V tomto trikotu zazáříte na trénincích i na závodech!

4 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Materiál s příměsí elastanu je hebký a zajišťuje dokonalou volnost pohybu.
Snadná údržba
Perte naruby v pračce na 30 °C. Nesušte v sušičce, nepoužívejte aviváž.
Odvod potu
Prodyšný materiál.
Dopad na životní prostředí
Známka E – srovnání: dívčí šortky (viz dále).

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 85.0% polyester, Hlavní materiál : 15.0% elastan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Příběh výrobku
Naše výzkumná laboratoř se nachází přímo v tělocvičně! Náš vývojový tým nechal tyto šortky testovat samotnými gymnastkami ve skutečných podmínkách tréninků a závodů, aby ověřil jejich vlastnosti při dlouhodobém používání.
Jaký úbor na gymnastiku zvolit?
Náš vývojový tým doporučuje na gymnastické tréninky nosit trikot bez rukávů doplněný šortkami či legínami. Takový úbor nijak neomezuje volnost pohybu a dodává gymnastce při tréninku nezbytnou sebedůvěru. Nošení trikotu na trénincích není nutné, na závodech je však povinné.
Proč nosit šortky?
Šortky umožňují kontrolovat správné provedení pohybů, neomezují v pohybu a chrání před pocitem chladu.
Jak pečovat o oblečení na gymnastiku
Víme, že váš čas je drahý, proto lze všechny textilie, které používáme, prát v pračce. Aby však nedošlo k poškození materiálu výrobku, doporučujeme řídit se několika pravidly. Oblečení perte obrácené naruby, v krátkém programu na 30 °C a ždímejte v programu na jemné prádlo. Nesušte v sušičce.
Porovnání dopadu jednotlivých výrobků na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon tento postup volí dobrovolně, aby přispěl k ochraně životního prostředí. Více na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru