Dámské šortky se sauna efektem černé

Ref.
8379545
Users reviews
3.5 / 5 2 Názory
Výhody výrobku
Šortky se sauna efektem podporují pocení klíčových částí těla, kterými jsou stehna, hýždě a boky.
Nízká hmotnost
279 g ve velikosti L.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 90.0% neopren, Hlavní materiál : 10.0% polyamid Lem : 85.0% polyamid, Lem : 15.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
fitness, Vhodné pro nenáročný i náročný kardio trénink.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Není vhodný na delší než 12hod. používání.

DALŠÍ INFORMACE

Použití
Šortky/kalhoty lze používat pro stimulaci pocení při sportu a pro zlepšení kvality pokožky. Pokožka je intenzivním pocením hydratována a stává se hebčí. Pokud chcete zhubnout, samotné šortky/kalhoty nestačí. Kombinujte je se cvičením a vyváženou stravou.
Charakteristický zápach
Při koupi pásu můžete cítit charakteristický zápach neoprenu. Neopren je silně zapáchající materiál, naše šortky se sauna efektem, stejně jako i další výrobky podporující pocení, však prošly testem kvality i toxikologickými testy (dle francouzské normy).
Vlastnosti
Pozor, není pravda, že pocením se hubne. Tyto šortky/kalhoty podporují pocení. S tím je spojená ztráta vody, se kterou jsou vyplavovány odumřelé buňky z kůže. Pokožka je pocením hydratována a zlepšuje se její kvalita. Po cvičení v oblečení stimulujícím pocení může být vaše tělo dehydratováno, proto je důležité hodně pít. Šortky/kalhoty jsou také vhodné na rozehřátí svalů.

Users reviews

 • Žena
  20–29 let
  09 červenec 2018
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Sauna efekt

  Kalhoty mám měsíc, stále drží tvar, potím se po nich, že bych mohla napustit celou vodní nádrž :D. Jediná nevýhoda je pro mě to, že se mi celkem špatně oblékají. Ale cítím, že mám menší celulitidu. Takže efekt určitě je :).

 • Žena
  30–39 let
  06 červen 2018
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Střih

  Funkčnost sauna efektů splňují .
  Střih katastrofa . Asi tři roky zpětně, jsem zakoupila tyto kAlhoty , měli jiný střih , a super . Nohavice pod kolena , pas výškově akorát a šířka nohavice ,pasu odpovídali velikosti . Nyní novy střih , děs . Nohavice nad kolena , pas zbytečně vysoko . Šířka nohavic úzká a v pase pro slona . Velikostne neodpovidaji .

Nahoru