Dámské splývavé kalhoty na dynamickou jógu černé

Ref.
8484581
Výhody výrobku
Tyto kalhoty z poddajného a prodyšného materiálu jsou elegantnější než klasické legíny – díky tomu se hodí jak na denní nošení, tak na jógu – a ani se nemusíte převlékat!
Volnost pohybu
Díky zúženému střihu a příměsi elastanu jsou kalhoty vysoce pružné.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje tělesnou vlhkost, odvádí ji od těla a rychle schne.
Hebkost
Česaný materiál je velmi hebký.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 94.0% polyamid, Hlavní materiál : 6.0% elastan Elastický pás : 78.6% polyester, Elastický pás : 21.4% latex
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kalhoty na jógu i do kanceláře
Tyto kalhoty byly navrženy s důrazem na maximální volnost pohybu – díky tomu se hodí na dynamické druhy jógy. Díky volnému střihu a prodyšnému materiálu se vám při pohybu skvěle přizpůsobí. V těchto kalhotách ze silnějšího neprůhledného materiálu s vysokým pasem se budete při ásanách cítit naprosto sebejistě. Nastavitelné lemy nohavic – kalhoty zůstanou na svém místě ve všech jógových pozicích. 2 kapsy, šňůrka na stahování v pase.
Jak vyvíjíme naše výroky?
V našem týmu nás je 8: od začátečníků až po jógové instruktory. Všichni sdílíme vášeň pro jógu. Ať již pro nenáročné, tak i pro dynamické druhy jógy hledáme ty nejvyváženější výrobky. Díky radám našich ambasadorů a jógových instruktorů vyvíjíme výrobky v souladu s vašimi požadavky i životním prostředím. Naším cílem je radostné a pozitivní cvičení, které je šetrné k životnímu prostředí.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru