Dámské splývavé kalhoty na dynamickou jógu černé

Ref.
8560342
Výhody výrobku
Tyto kalhoty z poddajného a prodyšného materiálu jsou elegantnější než klasické legíny – díky tomu se hodí jak na denní nošení, tak na jógu – a ani se nemusíte převlékat!
Volnost pohybu
Díky zúženému střihu a příměsi elastanu jsou kalhoty vysoce pružné.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje tělesnou vlhkost, odvádí ji od těla a rychle schne.
Hebkost
Česaný materiál je velmi hebký.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 91.0% polyester, Hlavní materiál : 9.0% elastan Elastický pás : 78.6% polyester, Elastický pás : 21.4% latex
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kalhoty na jógu i do kanceláře
Tyto kalhoty byly navrženy s důrazem na maximální volnost pohybu – díky tomu se hodí na dynamické druhy jógy. Díky volnému střihu a prodyšnému materiálu se vám při pohybu skvěle přizpůsobí. V těchto kalhotách ze silnějšího neprůhledného materiálu s vysokým pasem se budete při ásanách cítit naprosto sebejistě. Nastavitelné lemy nohavic – kalhoty zůstanou na svém místě ve všech jógových pozicích. 2 kapsy, šňůrka na stahování v pase.
Jak navrhujeme naše výrobky?
Náš tým čítá 8 lidí: od úplných začátečníků po profesionální lektory. Všichni sdílíme společnou vášeň: jógu. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem plným velkorysosti, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí více ukazatelů, které zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru