Dámské tílko 100 na cvičení černé

Ref.
8380746
Výhody výrobku
Pohodlné a praktické tílko na nenáročné cvičení ze 100% bavlny.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Pružný a velmi pohodlný materiál ze 100% bavlny.
Pružnost
Díky struktuře vláken je materiál přirozeně pružný.

VLASTNOSTI

Velikost
Od XS do 2XL.
Provedení
Černá, bílá.
Gramáž
150 g/m².
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od prvního nákresu až po prodej koncovým zákazníkům, a samozřejmě vše mezi tím: vývoj a výrobu výrobku, zabalení, dopravu, prodejní strategii a prezentaci... Naším cílem je nabízet co nejkvalitnější výrobky na cvičení a pilates za co nejnižší cenu dostupnou všem.
Když je v sázce pohodlí našich zákazníků, děláme vše proto, abychom našli řešení
Konec ustřiženým štítkům, které během sportování škrábou. Štítky už nenašíváme přímo na výrobek, ale na malý látkový díl. Můžete ho tudíž odstřihnout bez obav, že oblečení poškodíte nebo že vás bude při cvičení škrábat.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více ve videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
Nahoru