Dámské tílko 500 na pilates Regular melírované růžové

Ref.
8572846
Výhody výrobku
Jednoduché tílko za nízkou cenu. Na výběr ze spousty barev! Okouzlí vás svým provedením, elegantním výstřihem a sportovně střiženými zády. Příměs polyesteru urychluje schnutí.

9 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Díky příměsi lyocellu je oděv hebký a splývavý.
Pružnost
Příměs elastanu zajišťuje pružnost materiálu a pohodlí.
Odvod potu
Odvádí vlhkost od těla.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 34.0% polyester, Hlavní materiál : 31.5% bavlna, Hlavní materiál : 31.5% lyocell, Hlavní materiál : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od návrhu až prodej, tedy včetně vývoje, výroby, balení, přepravy a reklamy. Náš cíl je prostý: nabízet vám výrobky té nejvyšší kvality za takové ceny, aby se pilates a protahování mohl věnovat opravdu každý.
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky nenáročného cvičení či pilates (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Když je v sázce pohodlí našich sportujících zákazníků, děláme vše proto, abychom našli řešení
Rozlučte se s odstřižky štítků, které vás škrábaly při cvičení. Štítky už nenašíváme přímo na výrobek, ale na látkový díl. Cedulka vám tak nebude překážet a zároveň se nemusíte bát, že oblečení poškodíte.
Nahoru