Dámské tílko na jógu černé

Ref.
8483982
Výhody výrobku
Volné a prodyšné tričko ze splývavého materiálu, v dlouhém střihu. Ideální přes legíny!
Volnost pohybu
Volný střih a materiál s příměsí elastanu.
Odvod potu
Funkční materiál absorbuje tělesnou vlhkost a odvádí ji na vnější stranu látky.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 89.0% polyester, Hlavní materiál : 11.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
dynamické druhy jógy: ashtanga, vinyasa, hot, power, atd.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Tričko bez rukávů na jógu
Velmi elegantní tričko ve volném střihu vhodné pro ženy, které hledají harmonický set k legínám: záševek na zádech, lehký a splývavý materiál, melírovaný design. Noste přes bezešvé tílko, tričko můžete při vyšší námaze nebo při obrácených pozicích jednoduše odložit!
Pro koho je určena dynamická jóga (ashtanga, hot, power)?
Dynamická jóga je vhodná pro všechny, kteří se věnují primárně jinému sportu – běhu, potápění, surfování, tedy sportu, který vyžaduje soustředění, výdrž, odolnost a ohebnost. Protože jóga představuje ideální doplňkové cvičení, není divu, že se jí věnuje stále více vrcholových sportovců, kterým napomáhá dosahovat lepších výsledků.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepší rovnováze. Navíc získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.
Vývoj vybavení na jógu
Při cvičení jógy je velmi důležité cítit se v oblečení pohodlně. Proto jsme vyvinuli celou textilní řadu Domyos, která toto pohodlí nabízí. Naše výrobky jsou propracovány tak, abyste se mohli plně soustředit jen na cvičení a dýchání. Všechny výrobky se testují v praxi a díky názorům uživatelů je neustále vylepšujeme.
Nahoru