Dámské tílko na jógu z biobavlny černé s potiskem

Ref.
8326070
Users reviews
4.19 / 5 27 Názory
Výhody výrobku
Bavlna pochází z biologického zemědělství. Textilní výrobky značky Domyos určené na jógu nezatěžují životní prostředí. Volný střih zdůrazňuje křivky ženského těla.
už od
179,00 Kč109,00 Kč*
Volnost pohybu
Tílko z vysoce pružného bavlněného vlákna.
Ekologická výroba
O 60 % nižší spotřeba vody v porovnání s běžnou bavlnou.

VLASTNOSTI

Složení
100% biobavlna.
Určeno pro
ženy na cvičení, jógu a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Biobavlnu jsme zvolili proto, abychom snížili dopad výroby oděvů na životní prostředí. Způsob údržby oblečení má ovšem rovněž vliv na životní prostředí. Oděv proto nepředpírejte. Praním na 30 °C místo na 40 °C ušetříte až 37 % energie. Používejte prací prostředky šetrné k životnímu prostředí.

DALŠÍ INFORMACE

Výroba a vývoj oblečení na jógu Domyos
Při cvičení jógy je velmi důležité cítit se v oblečení pohodlně. Proto jsme vyvinuli celou textilní řadu Domyos, která toto pohodlí nabízí. Naše výrobky jsou propracovány tak, abyste se mohli plně soustředit jen na cvičení a dýchání. Modely jsou testovány při cvičení a neustále vylepšovány díky názorům uživatelů.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Vaše tělo se zpevňuje, sílí a stává se pružnějším. Díky tomuto cvičení získáte důvěru sama v sebe, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.
Proč biobavlna?
Oddech, uvolnění, odbourání stresu – jóga je jednoduše synonymem duševní pohody. Ti, kdo jógu cvičí, si uvědomují hranice vlastního těla i to, jak je důležité respektovat druhé i životní prostředí. Proto jsme pro výrobu našeho oblečení zvolili biobavlnu, jejíž pěstování životní prostředí nezatěžuje.
Biobavlna
Biobavlna je pěstována bez použití chemických prostředků. Způsoby jejího ekologického pěstování byly vyvinuty speciálně za účelem snížení dopadu na životní prostředí. Pomáhají tak zachovávat biologickou diverzitu, úrodnost půdy a snižují riziko znečištění podzemních vod.
Testování výrobku
Stálost tvaru a barev výrobku byla testována sérií opakovaného praní a sušení. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři. Umožňují nám sledovat, že naše nároky na kvalitu jsou splněny (výrobky pocházející z ekologického zemědělství jsou obzvlášť přísně kontrolovány).

Users reviews

4.19 / 5 27 Názory
23 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  40–49 let
  22 červenec 2015
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Langer Top und sehr komfortabel

  Leider kam der Top mit einem kleinen Fleck, der mit einem Waschen noch nicht weg ist.

  Brand's answer :

  Guten Tag!

  Vielen Dank, dass Sie sich die Zeit genommen haben, uns und unseren Kunden Feedback zum Yoga-Top von Domyos zu geben! Wir freuen uns über Ihre positive Bewertung von Länge und Farbe des Oberteils.
  Natürlich darf es nicht vorkommen, dass das Produkt schon bei der Ankunft bei Ihnen einen durch Wäsche nicht zu entfernenden Fleck hat. Im Rahmen der 30-Tage-Zufriedenheitsgarantie haben Sie selbstverständlich die Möglichkeit, das Top online oder in Ihrer DECATHLON-Filiale kostenlos zu retournieren.
  Sollten Sie hierzu Fragen haben, wenden Sie sich gerne an unser Service-Team unter service[at]decathlon.de.

  Mit sportlichen Grüßen
  Antje
  Team DECATHLON

  Cristiane find this answer useful

 • Žena
  Více než 60 let
  26 červenec 2015
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  debardeur

  bon rapport qualité prix

 • Muž
  30–39 let
  21 červen 2015
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Bon

  Rien à dire de bonne qualité

Nahoru