DÁMSKÉ TÍLKO NA MODERNÍ TANEC ČERNÉ

Ref.
8514742
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Hledáte přiléhavý oděv, který ale nebude nikde stahovat? Toto tílko s úzkými ramínky bude perfektně kopírovat každý pohyb díky splývavému, ultra lehkému a hebkému materiálu.
Splývavost
Lehký materiál, který neomezuje v pohybu.
Volnost pohybu
Přiléhavé tílko, které nechá vyniknout vašim ladným pohybům.
Hebkost
Hebký a velice pohodlný materiál.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 96.0% viskóza, Hlavní materiál : 4.0% elastan Materiál na zádech : 90.0% polyester, Materiál na zádech : 10.0% elastan
Approved by
Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme oblečení ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak správně nosit toto tílko?
Splývavý materiál a překřížená ramínka na zádech jsou při tanci velmi slušivá. Jak podtrhnout svůj styl? Vyzkoušejte pod tílko prodyšnou podprsenku. Přes top můžete rovněž obléci overal nebo tričko! Kombinujte dle chuti: vyzkoušejte legíny se šortkami či splývavé kalhoty!
Jak vybírat oblečení na moderní tanec?
Oblečení na moderní tanec obvykle nebývá tak striktně předepsané, jako je tomu u baletu, kdy oblečení schvaluje baletní mistr. Zde by oblečení mělo být především pohodlné a nebránit v pohybu. Ideální jsou kombinace volnějšího spodku a přiléhavějšího vršku, případně upnutého spodku a volnějšího vršku. V nabídce naleznete kalhoty s nastavitelnou délkou nohavic, které umožňují zkrátit nohavice až nad kolena!

Users reviews

 • Žena
  20–29 let
  03 srpen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Úžasný

Nahoru