Dámské tílko z biobavlny na jógu fialové

Ref.
8279866
Výhody výrobku
Pohodlné tílko z biobavlny. Textilní výrobky z řady Domyos na jógu nezatěžují životní prostředí. Velikost až do 3XL.
už od
159,00 Kč44,00 Kč*
Volnost pohybu
Díky vysoce pružnému bavlněnému vláknu.
Ekologická výroba
O 60 % nižší spotřeba vody v porovnání s běžnou bavlnou.

VLASTNOSTI

Barva
Fialová.
Velikost
Od XS do 3XL.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% biobavlna
Určeno pro
muže na jógu a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Biobavlnu jsme zvolili proto, abychom snížili dopad výroby oděvů na životní prostředí. Vliv na životní prostředí má však i způsob, jakým své oděvy udržujete. Oděv proto nepředpírejte. Při praní na 30 °C se spotřebovává až o 37 % méně energie než při praní na 40 °C. Používejte prací prostředky šetrné k životnímu prostředí.

DALŠÍ INFORMACE

Výroba a vývoj oblečení na jógu Domyos
Celá textilní řada byla vyvinuta pro ještě větší pohodlí při sportovní aktivitě. Značka Domyos výrobky vyvíjí a testuje, aby pro vás hodiny jógy byly příjemně stráveným časem a odpočinkem. Oblečení kopíruje vaše pohyby, díky tomu se můžete plně věnovat správnému dýchání při józe. Modely jsou testovány v praxi a vylepšovány na základě názoru uživatelů.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starodávné Indii a umožňuje propojení těla a ducha. Při pravidelném cvičení jógy se cítíte dobře po fyzické i psychické stránce. Tělo budete mít silné a pružné, budete se cítit svěže. Budete cítit důvěru sama v sebe, úlevu a žádný stres.
Proč vyrábíme z biobavlny?
Dýchání, uvolnění, žádný stres… Jóga je synonymem spokojenosti. Ti, kdo cvičí jógu, si jsou vědomi limitů vlastního těla, respektují ostatní a dbají na ochranu životního prostředí: proto vyrábíme oblečení z biobavlny (která má nižší dopad na životní prostředí).
Biobavlna
Biobavlna je pěstována bez použití chemických prostředků. Způsoby jejího ekologického pěstování byly vyvinuty speciálně za účelem snížení dopadu na životní prostředí. Umožňují zachovávat biologickou diverzitu, úrodnost půdy a snižují riziko znečištění podzemních vod.
Testování výrobku
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována (u výrobků pocházejících z ekologického zemědělství se důkladně sleduje i celý proces výroby).
Nahoru