Dámské tričko 120 na fitnes bílé s potiskem

Ref.
8525997
Výhody výrobku
Tričko ze syntetického materiálu, které okouzlí všechny fitgirls svým širokým střihem, všitým dílem na zádech a trendy potiskem. Toto tričko ve skříni ležet nezůstane!

5 DOSTUPNÉ BARVY

Odvod potu
Prodyšná látka rychle schne a udrží tělo v suchu.
Pružnost
Pružný materiál zajišťuje pohodlí a volnost pohybu při sportu.
Nízká hmotnost
Velmi lehký a pohodlný materiál.
Odvětrávání
Odvětrávaný materiál pro lepší odvod vlhkosti.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 85.0% polyester, Hlavní materiál : 15.0% elastan Všitý díl : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
kardio trénink s mírnou intenzitou jednou až dvakrát týdně.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Střih loose
Široký střih trička je pohodlný a má sportovní vzhled.
Výběr z mnoha barevných provedení
Kolekce různých barevných provedení se stylovými potisky, včetně unisex verze.
Jsou výrobky před uvedením do prodeje testovány?
Samozřejmě! Všechny použité textilie jsou podrobeny přísnému testování v laboratořích, aby jejich nošení bylo příjemné a bezpečné. Ověřujeme odolnost barev, odolnost vůči častému praní, schopnost odvádět pot... mezi námi, říkáme tomu „test na mučidlech“. A potom? To je všechno? Nikoli, pokračujeme v testování. Výrobky testují sportovci, jako jste vy. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba. Teprve potom je výrobek připraven k prodeji!
Co mám dělat, když výrobek nesplnil má očekávání?
Výrobky, s nimiž nejste spokojeni, můžete vrátit v každé prodejně Decathlon do 365 dnů ode dne nákupu (nevztahuje se samozřejmě na propocená trička a jiné viditelně používané výrobky). Existuje také možnost bezplatného zapůjčení výrobku k týdennímu otestování (částka odpovídající ceně výrobku je po dobu výpůjčky blokována na vašem bankovním účtu), abyste měli jistotu, že si kupujete skutečně to pravé!
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více na videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
Nahoru