Dámské tričko 500 slim na pilates černé Domyos

Ref.
8218898
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Dámské tričko z kvalitního materiálu v přiléhavém a elegantním střihu. Funkční materiál udržuje tělo při sportování v suchu.

14 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Díky příměsi lyocellu je oděv hebký a splývavý.
Odvod potu
Odvádí vlhkost od těla.
Pružnost
Příměs elastanu poskytuje při cvičení volnost pohybu.
Dopad na životní prostředí
Známka B. Srovnání: dámské tričko s krátkým rukávem. Podrobnosti viz níže.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 2XS do 3XL.
Provedení
V 8 různých barvách
Gramáž
180 g/m².
Složení
Hlavní materiál : 35.0% polyester, Hlavní materiál : 34.0% bavlna, Hlavní materiál : 28.0% lyocell, Hlavní materiál : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Tento výrobek není určen k intenzivnímu sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízké ceny, tady je vysvětlení!
V Decathlonu vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme naše výrobky po celém světě. To nám umožňuje optimalizovat každou etapu existence našich výrobků: od návrhu až prodej, tedy včetně vývoje, výroby, balení, přepravy a reklamy. Náš cíl je prostý: nabízet vám výrobky té nejvyšší kvality za spravedlivé ceny, aby se pilates a protahování mohl věnovat opravdu každý.
Jaké jsou výhody trička pilates a cvičení?
Každá žena je jiná, a proto nabízíme trička na cvičení a pilates ve dvojím střihu: slim a regular. Toto tričko v přiléhavém střihu s výstřihem do V zvýrazní vaši postavu. Je ušito z lehkého a prodyšného materiálu s příměsí přírodní bavlny. Tričko je ideální na pravidelné, středně intenzivní cvičení a poskytne vám pohodlí v během celého tréninku.
Jaké jsou výhody tohoto trička na pilates?
Výrobek je odolný a snadno se udržuje. Materiál i barvy odolají vůči opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Základní koncepce výrobků na protahování a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky jakékoliv intenzity (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Web: sustainability.decathlon.com. Více ve videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8.

Users reviews

  • 30 červenec 2018
    That review has been deposited on this product version
    api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
    normální triko

    super tričko na normální nošení

Nahoru