Dámské tričko 500 slim na pilates a cvičení námořnické modré

Ref.
8394351
Users reviews
5 / 5 8 Názory
Výhody výrobku
Dámské tričko z kvalitního materiálu v přiléhavém a elegantním střihu. Funkční materiál udržuje tělo při sportování v suchu.

5 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Příměs elastanu poskytuje při cvičení volnost pohybu.
Odvod potu
Odvádí vlhkost od těla.
Hebkost
Příměs elastanu zajišťuje pružnost materiálu a pohodlí.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 35.0% polyester, Hlavní materiál : 34.0% bavlna, Hlavní materiál : 28.0% lyocell, Hlavní materiál : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Tento výrobek není určen k intenzivnímu sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od návrhu až po prodej, tedy včetně vývoje, výroby, balení, přepravy a reklamy. Náš cíl je prostý: nabízet vám výrobky té nejvyšší kvality za takové ceny, aby se pilates a protahování mohl věnovat opravdu každý.
Jaké jsou výhody trička na pilates a cvičení?
Každá žena je jiná, proto nabízíme trička na cvičení a pilates ve dvojím střihu: slim a regular. V přiléhavém tričku, ve střihu slim, s výstřihem do V vynikne vaše postava. Je ušito z lehkého a prodyšného materiálu s příměsí přírodní bavlny. Tričko je ideální na pravidelné, středně intenzivní cvičení a poskytne vám pohodlí během celého tréninku.
Jaké jsou výhody tohoto trička na cvičení?
Odolný materiál, který se snadno udržuje. Materiál i barvy odolají opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky nenáročného cvičení či pilates (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více ve videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

Users reviews

 • Žena
  20–29 let
  19 září 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  naprostá spokojenost

  S tričkem jsem naprosto spokojená, je pohodlné, má dobrý střih a vypadá prostě dobře ikdyž je to prostě jednoduché tričko.

 • Žena
  Více než 60 let
  17 září 2019
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  super tričko na cvičení a volný čas

  plně vyhovuje, kvalitní materiál, sexy výstřih, nízká cena

 • Žena
  40–49 let
  02 září 2019
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Pochvala

  Naprostá spokojenost....

Nahoru