Dámské tričko Gym & Pilates na fitness a pilates slim s krátkým rukávem bílé

Ref.
8242904
Výhody výrobku
Dámské tričko přiléhavého a elegantního střihu z kvalitního materiálu. Funkční materiál udržuje tělo při sportování v suchu.

9 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Hebké a splývavé tričko s příměsí lyocellu.
Odvod potu
Materiál schne 1,5krát rychleji než běžná bavlna.
Pružnost
Příměs elastanu zajišťuje pružnost materiálu a pohodlí.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 2XS do 3XL.
Složení
Hlavní materiál : 35.0% polyester, Hlavní materiál : 34.0% bavlna, Hlavní materiál : 28.0% lyocell, Hlavní materiál : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Určeno pro
ženy na cvičení a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Tento výrobek není určen k intenzivnímu sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Střih a materiály trička
Každá žena je jiná, a proto nabízíme trička na fitness a pilates ve dvojím střihu: slim a regular. V přiléhavém tričku ve střihu slim s výstřihem do V vynikne vaše postava. Je ušito z lehkého a prodyšného materiálu s příměsí přírodní bavlny. Tričko je ideální na pravidelné, středně intenzivní cvičení a poskytne vám pohodlí v během celého tréninku.
Jaké jsou výhody trička?
Tričko je odolné a snadno se udržuje. Materiál i barvy odolají vůči opakovanému praní. Materiál velice rychle schne a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Základní koncept výrobků Gym & Pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelný, středně náročný fitness (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) pro udržování se v kondici a dobrém zdraví. Vývojáři Domyos navrhli výrobek tak, aby byl prodyšný a pohodlný. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Nahoru