Dámské tričko na fitness 500 regular s krátkým rukávem růžové melírované

Ref.
8380816
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Dámské tričko rovného střihu s kulatým výstřihem z kvalitního materiálu. Funkční materiál udržuje tělo při sportování v suchu.

13 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Díky příměsi lyocellu je oděv hebký a splývavý.
Odvod potu
Odvádí vlhkost od těla.
Pružnost
Příměs elastanu zajišťuje maximální volnost pohybu.
Dopad na životní prostředí
Známka C - srovnání: dámské tričko s krátkým rukávem. Podrobnosti viz níže.

VLASTNOSTI

Velikost
Od XS do 3XL.
Provedení
V 8 různých barvách
Složení
Hlavní materiál : 35.0% polyester, Hlavní materiál : 34.0% bavlna, Hlavní materiál : 28.0% lyocell, Hlavní materiál : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
na cvičení a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Tento výrobek není určen k intenzivnímu sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Střih a materiály trička
Každá žena je jiná, a proto nabízíme trička na cvičení ve dvojím střihu: slim a regular. Tričko v rovném střihu s kulatým výstřihem sluší každému, zároveň kryje drobné nedostatky. Je ušito z lehkého a prodyšného materiálu s příměsí přírodní bavlny. Skvěle se hodí na pravidelné, středně náročné cvičení, poskytne vám pohodlí po celou dobu tréninku.
Jaké jsou výhody trička na cvičení?
Výrobek je odolný a snadno se udržuje. Materiál i barvy odolají vůči opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Základní koncept výrobků na fitness
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelný, středně náročný fitness (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) pro udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhli výrobek tak, aby byl prodyšný a pohodlný. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com

Users reviews

 • Žena
  40–49 let
  28 srpen 2018
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  triko

  příjemný materiál, po vypráví ne nevytahuje, dobře sedí, pěkná barva a střih

Nahoru