Dámské tričko na fitness 500 regular s krátkým rukávem růžové melírované

Ref.
8380816
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Dámské tričko rovného střihu s kulatým výstřihem z kvalitního materiálu. Funkční materiál udržuje tělo při sportování v suchu.

15 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Hebké a splývavé tričko s příměsí lyocellu.
Odvod potu
Odvádí vlhkost od těla.
Pružnost
Příměs elastanu zajišťuje maximální volnost pohybu.
Dopad na životní prostředí
Srovnání životního cyklu: dámské tričko s krátkým rukávem. Podrobnosti viz níže.

VLASTNOSTI

Velikost
Od XS do 3XL.
Provedení
V 8 různých barvách
Složení
Hlavní materiál : 35.0% polyester, Hlavní materiál : 34.0% bavlna, Hlavní materiál : 28.0% lyocell, Hlavní materiál : 3.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
na cvičení a pilates.
záruka
2 roky

RADY

Omezení používání
Tento výrobek není určen k intenzivnímu sportování.

DALŠÍ INFORMACE

Střih a materiály trička
Každá žena je jiná, a proto nabízíme trička na cvičení ve dvojím střihu: slim a regular. Tričko regular díky rovnému střihu a kulatému výstřihu sluší každému, zároveň kryje drobné nedostatky. Jistě oceníte i jeho lehký prodyšný materiál, který je hebký jako přírodní bavlna. Skvěle se hodí na pravidelné, středně náročné cvičení, poskytne vám pohodlí po celou dobu tréninku.
Jaké jsou výhody trička na cvičení?
Výrobek je odolný a snadno se udržuje. Materiál i barvy odolají vůči opakovanému praní. Materiál je rychleschnoucí a není třeba jej žehlit. Dokážete si představit lepšího spojence na cvičení?
Základní koncept výrobků na cvičení:
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelný, středně náročný fitness (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) pro udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhli výrobek tak, aby byl prodyšný a pohodlný. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ze stupnice ABCDE, můžete si tak na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Web: sustainability.decathlon.com. Více ve videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8.

Users reviews

 • Žena
  30–39 let
  03 říjen 2017
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super koupě

  Vynikajici cena za super kvalitu.

Nahoru