Dámské tričko Sportee 100 ze 100% bavlny na pilates bílé

Ref.
8280228
Users reviews
4.8 / 5 5 Názory
Výhody výrobku
Pohodlné tričko jednoduchého střihu ze 100% bavlny (žerzej 145 g). Díky volnému střihu a pružnému materiálu nijak nebrání v pohybu.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Díky struktuře tkaní je materiál přirozeně pružný.
Hebkost
Pružný a velmi pohodlný materiál ze 100% bavlny.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, kterým byla ověřena stálost jeho barev a tvaru. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Kvalitní výrobky za nízkou cenu, jak je to možné?
V Decathlonu výrobky sami navrhujeme, vyrábíme a pak prodáváme v našich pobočkách po celém světě. Díky tomu máme plně pod kontrolou všechny „životní etapy“ našich výrobků, od prvního nákresu až po prodej koncovým zákazníkům, a samozřejmě vše mezi tím: vývoj a výrobu výrobku, zabalení, dopravu, prodejní strategii a prezentaci... Naším cílem je nabízet co nejkvalitnější výrobky na cvičení a pilates za co nejnižší cenu dostupnou všem.
Když je v sázce pohodlí našich sportovních zákazníků, týmy našich vývojářů dělají vše proto, aby našli řešení.
Rozlučte se s odstřižky štítků, které vás škrábaly při cvičení. Štítky už nenašíváme přímo na výrobek, ale na látkový díl. Cedulka vám tak nebude překážet a zároveň se nemusíte bát, že oblečení poškodíte.
Základní koncepce výrobků na cvičení a pilates
Tato řada oblečení byla vyvinuta na pravidelné tréninky nenáročného cvičení či pilates (cvičení, protahování, posilování a tvarování svalstva) a udržování se v kondici a dobrém zdraví. Naši vývojáři navrhují výrobky tak, aby byly pohodlné a prodyšné. Všechny modely oděvů se testují v praxi a na základě názorů uživatelů je neustále zdokonalujeme.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí.
stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více ve videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

Users reviews

 • Žena
  50–59 let
  17 únor 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Triko

  Příjemné na nošení,dobrá cena

 • Žena
  40–49 let
  30 leden 2020
  Use since Více než 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  osvědčená kvalita za nízkou cenu

  Vracíme se vždy na nákup na skupinové trička taneční skupiny

 • Žena
  20–29 let
  11 červenec 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Cena vs. kvalita je OK

  Nedávno jsem si koupila jedno a teď jsem dokupovala další. Je to obyčejné bavlněné tričko. Účel splní. Jediné, co mě zaráží je, že doporučují prát na 30. Nejsem toho zastánce, tudíž peru na 40 (za tu cenu, kdyby se s tričkem něco stalo, tak stejně reklamovat nebudu). Kupovala jsem i dítěti (za tu dobu jsem to tričko prala už asi 5x a stále je tvarově ok).

Nahoru