Dámské tričko Yoga na jógu s dlouhým rukávem z biobavlny vínové

Ref.
8394019
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Biobavlna je zárukou pohodlí a elastan dodává materiálu pružnost. U oblečení na jógu značka Domyos používá biobavlnu, aby snížila dopad jejich výroby na životní prostředí.
Volnost pohybu
Příměs elastanu zajišťuje pružnost materiálu.
Ekologická výroba
Biobavlna je pěstována bez použití umělých hnojiv, pesticidů a GMO.
Hebkost
Bavlněné vlákno je přirozeně hebké a pohodlné (gramáž: 165 g/m²).

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 95.0% bavlna, Hlavní materiál : 5.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost barev i tvaru. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. Výrobky z biobavlny prochází obzvláště důkladnou kontrolou.
Určeno pro
nenáročné druhy jógy (hatha jóga, jóga nidra,tradiční jóga, meditační jóga atd).
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte v pračce max. na 40 °C. V sušičce sušte při nízké teplotě. Nežehlete. Při výrobě používáme biobavlnu, abychom snížili dopady na životní prostředí. Způsob údržby oblečení má ovšem na životní prostředí rovněž vliv. Oděv proto nepředpírejte. Při praní na 30 °C se spotřebovává až o 37 % méně energie než při praní na 40 °C.

DALŠÍ INFORMACE

Výroba a vývoj oblečení na jógu Domyos
Při cvičení jógy je velmi důležité cítit se v oblečení pohodlně. Proto jsme vyvinuli celou textilní řadu Domyos, která toto pohodlí nabízí. Naše výrobky jsou propracovány tak, abyste se mohli plně soustředit jen na cvičení a dýchání. Všechny výrobky se testují v praxi a díky názorům uživatelů je neustále vylepšujeme.
Proč biobavlna?
Dýchání, uvolnění, odbourání stresu – jóga je jednoduše synonymem duševní pohody. Ti, kdo jógu cvičí, si uvědomují hranice vlastního těla i to, jak je důležité respektovat druhé a životní prostředí. Proto jsme pro výrobu našeho oblečení zvolili biobavlnu, jejíž pěstování životní prostředí nezatěžuje.
Biobavlna
Biobavlna je pěstována bez použití chemických prostředků. Způsoby jejího ekologického pěstování byly vyvinuty speciálně za účelem snížení dopadu na životní prostředí. Pomáhají tak zachovávat biologickou diverzitu, úrodnost půdy a snižují riziko znečištění podzemních vod. Navíc klesne o 60 % spotřeba vody v porovnání s běžnou bavlnou.
Proč cvičit jógu?
Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepší rovnováze. Navíc získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.
Co znamená ahinsá?
Jamy (společenská pravidla) a nijamy (zásady vůči sobě samému) umožňují jogínům žít v souladu s přírodou a druhými. Prvním pravidlem jama je ahinsá, tzn. nenásilí, čili respekt. Proto pro výrobu oděvů používáme biobavlnu.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více na videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

Users reviews

 • Žena
  20–29 let
  27 srpen 2018
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Triko s dlouhým rukávem

  Příjemný materiál, super

Nahoru