Dámský Crop-top s dlouhým rukávem na moderní tanec černý

Ref.
8520487
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Chcete zvýraznit pohyby horní části těla? Tento crop-top poskytne lehké zpevnění, neomezí pohodlí a zvýrazní pohyby paží.
Pružnost
Zaručuje naprostou volnost pohybu.
Odvod potu
Materiál je prodyšný a rychle schne.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 59.0% bavlna, Hlavní materiál : 37.0% polyester, Hlavní materiál : 4.0% elastan
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám zjistit, zda jsou splněny naše nároky na kvalitu.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jak vybírat oblečení na moderní tanec?
Oblečení na moderní tanec obvykle nebývá tak striktně předepsané, jako je tomu u baletu, kdy oblečení schvaluje baletní mistr. Zde by oblečení mělo být především pohodlné a nebránit v pohybu. Ideální jsou kombinace volnějšího spodku a přiléhavějšího vršku, případně upnutého spodku a volnějšího vršku. Neváhejte oblečení vrstvit (tričko a tílko nebo další tričko a sportovní top), je to velice stylové!
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/

Users reviews

 • Žena
  Méně než 20 let
  19 březen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Top

  Dobry strih, prijemne na tanec.

Nahoru