Dámský gymnastický trikot bez rukávů

Ref.
8491074
Výhody výrobku
Ideální trikot pro začínající gymnastky! Je velmi odolný a snadno se udržuje.
Pružnost
Materiál s příměsí elastanu je hebký a zajišťuje dokonalou volnost pohybu.
Snadná údržba
Perte naruby v pračce na 30 °C. Nesušte v sušičce, nepoužívejte aviváž.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaký úbor na gymnastiku zvolit?
Náš vývojový tým doporučuje na gymnastické tréninky nosit trikot bez rukávů doplněný šortkami či legínami. Takový úbor nijak neomezuje volnost pohybu a dodává gymnastce při tréninku nezbytnou sebedůvěru. Nošení trikotu na trénincích není nutné, na závodech je však povinné.
Proč nosit trikot?
Trikot umožňuje kontrolovat správné provedení pohybů při gymnastických prvcích. Je například důležité vidět, zda jsou nohy při daném prvku správně natažené. Trikot může mít různé barvy a zdobení a své nositelce umožňuje provádět ladné a přesné pohyby bez jakéhokoli omezení.
Jak pečovat o oblečení na gymnastiku
Víme, že váš čas je drahý, proto lze všechny textilie, které používáme, prát v pračce. Aby však nedošlo k poškození materiálu výrobku, doporučujeme řídit se následujícími pravidly: prát oblečení naruby, na krátký program a 30 °C a zvolit šetrné ždímání. Nesušte v sušičce.
Tento trikot má svůj příběh...
Naše výzkumná laboratoř se nachází přímo v tělocvičně! Tým vývojářů trikoty testuje v reálných podmínkách s nadšenými gymnastkami a gymnasty během jejich tréninků a soutěží. Trikot se osvědčil ve všech situacích.
Nahoru