Dámský trikot na sportovní gymnastiku bez rukávů černo-tyrkysový s flitry

Ref.
8489831
Výhody výrobku
Prodyšný trikot na sportovní gymnastiku zaručuje neomezenou volnost pohybu. Lze jej prát v pračce na 30 °C. V tomto trikotu zazáříte na trénincích i na závodech!

4 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Materiál s příměsí elastanu je hebký a zajišťuje dokonalou volnost pohybu.
Snadná údržba
Perte naruby v pračce na 30 °C. Nesušte v sušičce, nepoužívejte aviváž.
Odvod potu
Prodyšný materiál.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 85.0% polyester, Hlavní materiál : 15.0% elastan Spodní část – hlavní materiál : 80.0% polyamid, Spodní část – hlavní materiál : 20.0% elastan
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Příběh výrobku
Naše výzkumná laboratoř se nachází přímo v tělocvičně! Náš vývojový tým nechal tento trikot testovat samotnými gymnastkami ve skutečných podmínkách tréninků a závodů, aby ověřil jeho vlastnosti při dlouhodobém používání.
Jaký úbor na gymnastiku zvolit?
Náš vývojový tým doporučuje na gymnastické tréninky nosit trikot bez rukávů doplněný šortkami či legínami. Takový úbor nijak neomezuje volnost pohybu a dodává gymnastce při tréninku nezbytnou sebedůvěru. Nošení trikotu na trénincích není nutné, na závodech je však povinné.
Proč nosit trikot?
Trikot umožňuje kontrolovat správné provedení pohybů při gymnastických prvcích. Je například důležité vidět, zda jsou nohy při daném prvku správně natažené. Trikot může mít různé barvy a zdobení a své nositelce umožňuje provádět ladné a přesné pohyby bez jakéhokoli omezení.
Jak pečovat o oblečení na gymnastiku
Uvědomujeme si, že váš čas je vzácný. Proto jsme pro všechno oblečení na gymnastiku zvolili materiály, které je možné prát v pračce. Aby však nedošlo k poškození materiálu výrobku, doporučujeme řídit se následujícími pravidly: oblečení perte obrácené na ruby, v krátkém programu na 30 °C a ždímejte v programu na jemné prádlo. Nesušte v sušičce.
Nahoru