Dětská mikina 500 na cvičení šedo-modrá

Ref.
8501738
Výhody výrobku
Mikina s kapucí, která děti spolehlivě ochrání před chladem. Zip usnadňuje oblékání a svlékání. V levém rukávu je skrytá kapsička na kapesník.

4 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Přirozeně pružný materiál umožňuje snadné oblékání.
Odvod potu
Kombinace bavlny a polyesteru účinně odvádí pot.
Hřejivost
Hustý úplet účinně chrání před chladem.
Snadné otevírání / zavírání
Široký zip si dítě zvládne zapnout a rozepnout zcela samostatně.
Dopad na životní prostředí
Známka D - Srovnávané výrobky: dětská druhá vrstva s dlouhým rukávem.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 12 měsíců do 6 let.
Barvy
Růžová, šedá, modrá.
Složení
Hlavní materiál : 78.0% polyester, Hlavní materiál : 17.0% viskóza, Hlavní materiál : 5.0% elastan Všitý díl : 100.0% polyester
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
udržení těla v teple při rozcvičování, cvičení i protahování.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

V čem spočívá cvičení s nejmenšími?
Zábavné cvičení spočívá např. v překonávání překážkové dráhy sestavené z vhodných materiálů a pod dohledem dospělých. Tyto dráhy děti vedou k rozvoji pohybových dovedností - učí se skákat, houpat, držet rovnováhu, podlézat, vylézat, válet sudy apod.
Jaké jsou výhody tohoto cvičení?
Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy.
Jaké oblečení je vhodné na cvičení pro nejmenší?
Vhodné je pohodlné sportovní oblečení přizpůsobené ročnímu období: tričko, šortky či kalhoty z pružného materiálu a také mikina či lehká bunda na rozcvičení. Na nohy pak zvolte cvičky či sportovní obuv.
Bunda, kterou si díte samo dokáže snadno zapnout i rozepnout.
Zvolili jsme širší zip, který se snadno rozepíná a je lépe viditelný. Díky tomu se dítě spíše naučí si mikinu zapnout a rozepnout samo. Do malé kapsičky na levém rukávu si dítě samo zvládne uložit kapesník.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru