Dětská obuv na cvičení 100 I LEARN FIRST námořnická modrá

Ref.
8380312
Users reviews
3.71 / 5 35 Názory
Collaborators reviews
4.75 / 5 12 Názory
Výhody výrobku
Lehká obuv pro nejmenší děti: velmi pružná bota se zpevněnou patou a pružnou podešví. Vhodná do tělocvičny i ven. Snadné obouvání: poutka pro nazutí boty, rozlišení pravé/levé boty.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Podešev je poddajná díky flexním drážkám po celé délce.
Držení na noze
Patu zpevňuje výztuha a zvýšená podrážka.
Snadné oblékání/nazouvání
Suchý zip, široký vstup pro nohu, značky pro rozlišení pravé a levé boty.
Protiskluzové vlastnosti
Protiskluzová podešev nezanechává barevné šmouhy.
Nízká hmotnost
Obuv váží pouze 85 g ve vel. 22.

VLASTNOSTI

Velikost
20 až 24.
Složení
Podešev: : 100.0% termoplastická guma Svršek: : 60.0% polyester, Svršek: : 40.0% polyuretan Podšívka: : 100.0% polyester
Approved by
Ověřeno vývojovým týmem a specialisty z oblasti ortopedie.
Tests
Všechny cvičky Domyos prošly testy v laboratořích (např. pro ověření přilnavosti podrážky). Naše výrobky rovněž ctí závazky Decathlonu v oblasti toxikologie. Všechny cvičky Domyos prošly testováním v praxi, kdy je vyzkoušely malí sportovci při cvičení.
Určeno pro
cvičení s nejmenšími.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Výrobek skladujte na suchém, tmavém a větraném místě.

DALŠÍ INFORMACE

Obuv vyvinutá pro dětská chodidla:
Mezi 1. a 6. rokem je velmi důležitý správný rozvoj a růst chodidla. Obuv v naší nabídce proto odpovídá potřebám při každé z etap vývoje dítěte.
Jakou obuv dítěti vybrat?
V 1. až 2. roce (velikost 20 až 24) dítě stojí a zkouší první krůčky. Chodidla jsou plochá, zaoblená a nohy baculaté: pružná obuv I learn poskytuje optimální podmínky pro přirozený růst. Od 3 do 6 let (velikost 25 až 30): se dítě naučí lépe chodit, běhat a skákat. Nohy se osvalují a protahují, začíná se vytvářet klenba chodidla: Obuv I Move je pružná a zajišťuje dobré zpevnění paty.
Popis obuvi pro děti od 1 roku do 2 let
Chodidlo pro svůj správný vývoj nepotřebuje obuv. Obuv je však důležitá na ochranu chodidel před chladem, vlhkostí nebo nárazy, a to jak venku, tak v tělocvičnách. Obuv Domyos I LEARN poskytuje dětem od 1 do 2 let potřebnou ochranu a maximální volnost pohybu: pružnost boty umožňuje chodidlu přirozený vývoj, a tenká, rovná a pružná podešev připomíná chůzi naboso.
Jak vybrat správnou velikost
Od 1 roku do 3 let dítěte dochází k nejrychlejšímu růstu chodidla. Proto pravidelně kontrolujte správnou velikost obuvi, využijte k tomu pedimetru: je k dispozici v prodejnách i na internetu pod záložkou: Jak vybrat správnou velikost?
Jsou potřeba vložky do bot?
Po narození jsou dětská chodidla plochá. Klenba chodidla se začíná utvářet od chvíle, kdy se začínáme učit chodit, a to zejména díky přirozenému vývoji svalů. Z tohoto důvodu je nezbytné obouvat dítěti vhodnou obuv (vždy se řiďte radami odborníků).
Příznivé účinky sportu od útlého věku
Pravidelná fyzická aktivita má příznivé účinky na fyzický i psychický rozvoj dětí již od nejútlejšího věku. Tento správný návyk může zabránit spoustě zdravotním problémům v dospělosti. Týmové hry navíc napomáhají správnému sociálnímu a osobnostnímu rozvoji dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj
Jak sport rozvíjí fyzické schopnosti? Přispívá k rozvoji motorických a fyzických schopností. Rozvíjí sílu a pružnost. Má příznivý vliv na růst dítěte. Je dobrou prevencí proti obezitě. Jaký má sport vliv na duševní rozvoj dítěte? Napomáhá dítěti získat si lepší sebevědomí. Zapojuje dítě do kolektivu. Pomáhá dosahovat lepších výsledků ve škole. Odbourává stres a úzkost.
Cvičení
V čem spočívá cvičení s nejmenšími? Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek zábavnou formou na dráze. Dráha obsahuje řadu překážek (kladiny, stepy, nakloněné roviny, tyče, tunely, válce atd.), po kterých děti lezou, skáčou, kloužou, zkoušejí si na nich rovnováhu atd. Se sportovními aktivitami může dítě začít již od 1 roku, a to doma, v tělocvičně i venku.
Příznivé účinky cvičení
Jaké jsou jeho výhody? Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.
 • 18 únor 2020
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Baby Schuhe

  Sind vorne zu eng

  Brand's answer :

  Hallo Dilek,

  vielen Dank für deine Bewertung zu den Babyschuhen I learn von Domyos.

  Wir bedauern sehr, dass die Größe nicht gepasst hat. Unsere Produkte fallen meistens klein aus und die Schuhe ins besondere. Wir hoffen, dass du von unserer Umtauschpolitik (mit Kassenbeleg 15 Tage, mit MyDECATHLON Konto 30 Tage) profitieren durftest.

  mit sportlichen Grüßen
  Marion
  Team DECATHLON

 • 17 únor 2020
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Nie na stopę syna, poza tym ok.

  Jak w tytule

 • 15 leden 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  super

  godne polecenia

 • Žena
  20–29 let
  28 září 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Para primeros pasos

  Zapatillas cómodas para bebés que empiezan a andar. Tiene un refuerzo en la parte delantera para evitar que se hagan daño. Llevan un velcro para que se puedan atar con mayor facilidad. Lo único malo es que tallan un poco grandes.

 • Žena
  20–29 let
  28 září 2020
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  Muy cómodas

  Zapatillas para andar los más peques muy blanditas y fácil de poner

 • Muž
  30–39 let
  22 září 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Muy cómodo

  Cómodo para estas edades y evitar accidentes en la punta del pie

Nahoru