Dětská obuv na cvičení 500 I LEARN modro-hnědá

Ref.
8381193
Users reviews
5 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Lehká obuv pro nejmenší: je maximálně pružná, zpevňuje nožní klenbu, vhodná ven i do tělocvičny. Schváleny ortopedem.Vyjímatelná stélka usnadňuje výběr velikosti.

4 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Velmi pružná podešev s flexními drážkami.
Držení na noze
Patu zpevňuje výztuha a přesahující zadní část podešve.
Snadné použití
Vyjímatelná stélka umožňuje kontrolu správné velikosti obuvi.
Snadné oblékání/nazouvání
Široký vstup, pásky na suchý zip, značka pro levou/pravou nohu.
Protiskluzové vlastnosti
Protiskluzová podešev nezanechává barevné šmouhy.
Nízká hmotnost
Bota váží pouze 85 g ve vel. 22.

VLASTNOSTI

Velikost
20 až 24.
Složení
Podešev: : 100.0% pryž Svršek: : 60.0% polyester, Svršek: : 40.0% polyuretan Podšívka: : 100.0% polyester
Approved by
Schváleno ortopedem.Díky spolupráci s pedology může náš vývojový tým vyhodnocovat, jak naše obuv ovlivňuje chůzi malých dětí.
Tests
Všechny cvičky Domyos prošly testy v laboratořích (např. pro ověření přilnavosti podrážky). Naše výrobky rovněž ctí závazky Decathlonu v oblasti toxikologie. Všechny cvičky Domyos prošly testováním v praxi, kdy je vyzkoušely malí sportovci při cvičení.
Určeno pro
cvičení s nejmenšími.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Výrobek skladujte na suchém, tmavém a větraném místě.

DALŠÍ INFORMACE

Obuv vhodná pro malé děti:
Mezi 1. a 6. rokem je velmi důležitý správný rozvoj a růst chodidla. Naše obuv vyhovuje specifickým potřebám dětského chodidla v každé jeho fázi rozvoje.
Jak vybrat správnou dětskou obuv?
1 až 2 roky (velikost 20 - 24): počátky chůzeChodidla jsou plochá, zaoblená a nohy baculaté: pružná obuv I learn poskytuje optimální podmínky pro přirozený růst. Ve 3 až 6 letech (velikost 25 až 36) se dítě naučí lépe chodit, běhat a skákat. Chodidla si získávají tvar a svaly, a začíná se tvarovat klenba chodidla. Obuv I Move je pružná a zajišťuje dobré zpevnění paty.
Vývoj dětského chodidla od 1 do 2 let
Chodidlo pro svůj správný vývoj nepotřebuje obuv. Obuv je však důležitá na ochranu chodidel před chladem, vlhkostí nebo nárazy, a to jak venku, tak v tělocvičnách. Obuv Domyos I LEARN poskytuje dětem od 1 do 2 let potřebnou ochranu a maximální volnost pohybu: pružnost boty umožňuje chodidlu přirozený vývoj, a tenká, rovná a pružná podešev připomíná chůzi naboso.
Jak vybrat správnou velikost
Velikost boty snadno ověříte: vyjměte stélku a položte ji na zem. Umístěte chodidlo dítěte na stélku tak, aby byla pata v rovině s koncem stélky. Pokud se prsty nacházejí ve vyšrafované části stélky, vybrali jste správnou velikost. Od 1 do 3 let dítěte dochází k nejrychlejšímu růstu chodidla. Proto v tomto období pravidelně kontrolujte, za má dítě správnou velikost obuvi. Podívejte se na naše webové stránky na odkaz "Jak vybrat správnou velikost obuvi".
Obuv s klenbou, či bez ní?
Po narození jsou dětská chodidla plochá. Klenba chodidla se začíná utvářet od chvíle, kdy se začínáme učit chodit, a to zejména díky přirozenému vývoji svalů. Z tohoto důvodu je nezbytné obouvat dítěti vhodnou obuv (vždy se řiďte radami odborníků).
Příznivé účinky sportu od útlého věku
Pravidelná fyzická aktivita již od útlého věku má příznivé vlivy na fyzický i duševní rozvoj dítěte. Tento správný návyk může zabránit spoustě zdravotním problémům v dospělosti. Týmové hry navíc napomáhají správnému sociálnímu a osobnostnímu rozvoji dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj
Jaké jsou výhody sportování po fyzické stránce? Rozvíjí základní psychomotorické dovednosti (motorika, rovnováha, koordinace). Podporuje zdravý růst. Slouží jako prevence obezity. – Jak sport napomáhá psychice? Napomáhá rozvíjet zdravou sebedůvěru. Napomáhá začlenění do skupiny. Přispívá k rozvoji dítěte. Zlepšuje schopnost soustředění.
Cvičení
V čem spočívá cvičení s nejmenšími (Baby Gym)? Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek zábavnou formou na dráze. Dráha obsahuje řadu překážek (kladiny, stepy, nakloněné roviny, tyče, tunely, válce atd.), po kterých děti lezou, skáčou, kloužou, zkoušejí si na nich rovnováhu atd. Se sportovními aktivitami může dítě začít již od 1 roku, a to doma, v tělocvičně i venku.
Příznivé účinky cvičení
Jaké jsou jeho výhody? Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.

Users reviews

 • Žena
  30–39 let
  29 červenec 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super kompromis BF za super cenu .

  Kupovala jsem je protože jsou kompromis BF . To znamená dostatečně prostorná špička , ohebná botka i podélně . Syn v ní krásně chodí . Za mě spokojenost a doporučení . I po 3týdnech intenzivního užívání to na botě není znát díky špičce s gumou která je prošitá vydrží i odrážedlo .

Nahoru