Dětská sportovní kšiltovka 500 pro nejmenší modrá s potiskem

Ref.
8490135
Výhody výrobku
Příjemný a pružný bavlněný materiál poskytuje dobrou ochranu před sluncem. Čepice skvěle drží na hlavě. Gumička na temeni usnadňuje navlékání čepice.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Možnost nastavení
3 velikosti, díky gumičce se přizpůsobí obvodu hlavy.

VLASTNOSTI

Další barvy
Modrá, růžová.
Velikost
Od 12 měsíců do 6 let.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
děti na sportovní aktivity.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

V čem spočívá cvičení s nejmenšími
Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou a pod dohledem trenérů. Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou pod dohledem trenérů. Tyto dráhy jsou sestaveny ze sportovního nářadí (kladiny, stupínky, nakloněné roviny, bradla, tunely, válce apod.), po kterých mohou nejmenší děti lézt, klouzat se, skákat, trénovat rovnováhu, atd.
Co toto cvičení rozvíjí?
Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy.
Jaké oblečení dítěti vybrat?
Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky či kalhoty z pružného materiálu a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos.
Nahoru