Dětská sportovní obuv I move růžovo-šedá

Ref.
8504319
Výhody výrobku
Obuv je určena pro větší děti na sportování: zpevňují patu a ve špičce je pružná. Snadno a rychle se nazouvají. Vyjímatelná stélka usnadňuje výběr správné velikosti.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Držení na noze
Opatek perfektně zpevňuje patu chodidla.
Pružnost
Podešev je poddajná díky flexním drážkám na špičce.
Snadné použití
Vyjímatelná stélka umožňuje kontrolu správné velikosti obuvi.
Snadné oblékání/nazouvání
Suchý zip a pružné tkaničky, značky pro rozlišení pravé a levé boty.
Protiskluzové vlastnosti
Protiskluzová podešev nezanechává barevné šmouhy.
Nízká hmotnost
Obuv váží pouze 130 g ve vel. 27.

VLASTNOSTI

Velikost
25 až 30.
Složení
Podešev: : 100.0% pryž Svršek: : 60.0% polyester, Svršek: : 40.0% polyuretan Podšívka: : 100.0% polyester
Approved by
Ověřeno vývojovým týmem a specialisty z oblasti ortopedie.
Tests
Všechny cvičky Domyos prošly testy v laboratořích (např. pro ověření přilnavosti podrážky). Naše výrobky rovněž ctí závazky Decathlonu v oblasti toxikologie. Všechny cvičky Domyos prošly testováním v praxi, kdy je vyzkoušely malí sportovci při cvičení.
Určeno pro
cvičení s nejmenšími.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Výrobek skladujte na suchém, tmavém a větraném místě.

DALŠÍ INFORMACE

Obuv vhodná pro malé děti:
Mezi 1. a 6. rokem je velmi důležitý správný rozvoj a růst chodidla. Naše obuv vyhovuje specifickým potřebám dětského chodidla v každé jeho fázi rozvoje.
Jak vybrat správnou dětskou obuv?
1 až 2 roky (velikost 20 - 24): počátky chůzeChodidla jsou plochá, zaoblená a nohy baculaté: pružná obuv I learn poskytuje optimální podmínky pro přirozený růst. Ve 3 až 6 letech (velikost 25 až 36) se dítě naučí lépe chodit, běhat a skákat. Chodidla si získávají tvar a svaly, a začíná se tvarovat klenba chodidla. Obuv I Move je pružná a zajišťuje dobré zpevnění paty.
Popis obuvi pro děti od 3 do 6 let
Dítě od 3 do 6 let běhá a skáče, potřebuje tedy obuv, která ochrání chodidlo a poskytne mu volnost pohybu, obuv Domyos I move navíc zaručuje perfektní zpevnění paty. V tomto věku probíhá rychlý vývoj dětí (dítě roste, nabírá svaly) a zvyšuje se i náročnost fyzické aktivity (intenzita a trvání). Dítě tedy potřebuje zpevňující obuv, která ochrání chodidlo.
Jak vybrat správnou velikost
Od 1 roku do 3 let dítěte dochází k nejrychlejšímu růstu chodidla. Proto pravidelně kontrolujte správnou velikost obuvi, využijte k tomu pedimetru: je k dispozici v prodejnách i na internetu pod záložkou: Jak vybrat správnou velikost?
Obuv s klenbou, či bez ní?
Po narození jsou dětská chodidla plochá. Klenba chodidla se začíná utvářet od chvíle, kdy se začínáme učit chodit, a to zejména díky přirozenému vývoji svalů. Z tohoto důvodu je nezbytné obouvat dítěti vhodnou obuv (vždy se řiďte radami odborníků).
Příznivé účinky sportu od útlého věku
Pravidelná fyzická aktivita již od útlého věku má příznivé vlivy na fyzický i duševní rozvoj dítěte. Tento správný návyk může zabránit spoustě zdravotním problémům v dospělosti. Týmové hry navíc napomáhají správnému sociálnímu a osobnostnímu rozvoji dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj
Jak rozvíjí fyzické schopnosti? Rozvoj psychomotoriky, rovnováhy a koordinace pohybů, rozvoj síly a obratnosti, podpora růstu, boj proti obezitě. Jak sport napomáhá psychice dítěte? Zisk sebedůvěry, snazší začlenění do společnosti, úspěchy ve škole a odbourání stresu a úzkosti.
Nahoru