Dětské cvičky Babylight modré

Ref.
8296979
Users reviews
4.51 / 5 1178 Názory
Collaborators reviews
4.38 / 5 39 Názory
Výhody výrobku
Novinka značky Domyos schválená odbornicí na dětskou psychomotoriku. Pocit bosých nohou: pro správný rozvoj motoriky, rovnováhy a koordinace.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Maximálně pružná podrážka poskytuje pocit bosých nohou.
Protiskluzové vlastnosti
Protiskluz. podrážka s vyztuženou špičkou a patou zajišťuje dobrou přilnavost.
Snadné oblékání
Označení levé/pravé boty, pásek na suchý zip, široké rozevření.
Rozvoj psychomotoriky
Pocit bosých nohou dětem pomáhá lépe rozvíjet stabilitu a motoriku.

VLASTNOSTI

Velikost
20 až 30.
Složení
Svršek: : 80.0% kationický polyester, Svršek: : 20.0% polyuretan Podšívka: : 80.0% kationický polyester, Podšívka: : 20.0% polyuretan Podešev: : 70.0% kationický polyester, Podešev: : 30.0% silikon
Approved by
Obuv schválená dětskou specialistkou na psychomotoriku. Pozorování dětí ve věku od 10 měsíců do 4 let při cvičení v této obuvi naboso prokázalo, že cvičky Domyos napomáhají rozvíjet dětskou psychomotoriku a oproti chůzi naboso poskytují i další výhody. Přilnavá podrážka a opora zlepšují stabilitu a koordinaci. Chodidlo je navíc chráněné!
Tests
Cvičky Baby Light Domyos byly testovány malými dětmi při cvičení. Tato sportovní obuv je určena na skákání, lezení a chůzi po sportovním nářadí určeném pro nejmenší.
Určeno pro
nejmenší na cvičení.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Cvičky Domyos doporučujeme skladovat na suchém, tmavém a větraném místě.
Omezení používání
Cvičky Domyos jsou určeny do vnitřních prostor.

DALŠÍ INFORMACE

Obuv schválená dětskou specialistkou na psychomotoriku
Pozorování dětí ve věku od 10 měsíců do 4 let při cvičení v této obuvi naboso prokázalo, že cvičky Domyos napomáhají rozvíjet dětskou psychomotoriku a oproti chůzi naboso poskytují i další výhody. Přilnavá podrážka a dobrá opora zlepšují stabilitu a koordinaci. Chodidlo je navíc chráněné.
Příznivé účinky sportu od útlého věku:
Pravidelná fyzická aktivita již od útlého věku má příznivé vlivy na fyzický i duševní rozvoj dítěte. Tento správný návyk může zabránit spoustě zdravotním problémům v dospělosti. Týmové hry navíc napomáhají správnému sociálnímu a osobnostnímu rozvoji dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj:
Jak rozvíjí fyzické schopnosti? Rozvoj psychomotoriky, podpora růstu, boj proti obezitě. Jak sport napomáhá psychice dítěte? Zisk sebedůvěry, snazší začlenění do společnosti, vnitřní rozvoj dítěte.
Doporučené používání:
Cvičky Domyos jsou určeny na cvičení v tělocvičně (na suché a nešpinící povrchy). Můžete je nazouvat bez ponožek, a tím poskytnout chodidlům dítěte maximální kontakt s povrchem. Nervy v chodidlech tak zemi lépe „ucítí“ a dítě snadněji udrží rovnováhu.
Znaky dětského chodidla:
Chůze naboso je pro malé děti velmi zdravá, umožňuje jim učit se rozpoznávat a vnímat hmatové vjemy. Nervy v chodidlech pomáhají určit, jak správně rozložit tělesnou hmotnost, což přispívá k lepšímu držení rovnováhy. Cvičky Domyos jsou ohebné a dostatečně široké, aby poskytovaly dítěti pohodlí. Navíc dětská chodidla chrání před chladem a nebezpečným povrchem. Naše obuv pro děti vyhovuje specifické stavbě dětského chodidla.
Cvičení:
V čem spočívá cvičení s nejmenšími (Baby Gym)? Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou pod dohledem trenérů. Tyto dráhy jsou sestaveny ze sportovního nářadí (kladiny, stupínky, nakloněné roviny, bradla, tunely, válce apod.), po kterých mohou nejmenší děti lézt, klouzat se, skákat a trénovat rovnováhu, atd. Cvičíme s dětmi od 10 měsíců do 6 let.
Příznivé účinky cvičení:
Jaké jsou jeho výhody?Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.
Oblečení při cvičení:
Jaké oblečení dítěti vybrat? Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky a kalhoty z pružného materiálu, a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos.
Důležitost výběru správné velikosti:
Základem je správně zvolená velikost obuvi: obuv příliš malá, či velká (byť jen o 5 mm) není v žádném případě pro dítě vhodná. Menší velikost může způsobit poranění kotníku a prstů, nebo oděry kůže, a naopak větší velikost může vést ke špatné chůzi, případně oděrům nebo puchýřům. U dětí ve věku 1 až 2 roky je zapotřebí pořídit obuv správné velikosti každé 3 až 4 měsíce. Nezapomínejte pravidelně kontrolovat velikost jeho chodidla.
4.51 / 5 1178 Názory
1116 uživatelů doporučuje tento výrobek
Favorable review more useful
That review has been deposited on this product version
01 leden 1970
Buty na codzień ok

Kupiłam buty dla dziecka , które zaczyna samo stawiać pierwsze kroki.Są super.Szybko się zakładają, i bezproblemowo.Mam je dopiero 5 dzień i nie zauważyłam na razie żadnych wad.Jedyna wada to ich cena.Uważam , że za duża !!!

Critical review more useful
That review has been deposited on this product version
01 leden 1970
PODESZWA się przeciera

silikonowe cześci podeszwy sa w złym miejscu przez co podeszwa się przetarła, mam inne podobne dla starczego dziecka gdzie siilikon jest w innych miejscach i te drugie sa ok

Brand's answer :

Dzień dobry, Pani Anno dziękujemy za komentarz. Nasze produkty posiadają 2 letnią gwarancję. Skoro podeszwa się przetarła to znaczy, że buty posiadały wadę. Zapraszamy do najbliższego sklepu Decathlon, gdzie będzie Pani mogła zareklamować wadliwy produkt. Pozdrawiam serdecznie, Jakub GIERSZYŃSKI Customer Service Manager - Decathlon

Anna find this answer not useful

 • Žena
  40–49 let
  26 srpen 2017
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super botičky i do moře

  Kupovali jsme už druhé. První s námi byly i u moře a jsou jak netknuté. Jsou i na šiřší nožičku a vyšší nárt. Podporují vývoj nožičky. Naprostá spokojenost. Číslování nám tedy neodpovídalo, bereme větší než obvykle

 • Muž
  30–39 let
  11 srpen 2017
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super boticky

  Mame uz čtvrtou velikost a maximalni spokojenost, boty se rychle neprosoupou a krasne vydrzi i pri chuzi na betonu a odrazedle

 • Žena
  30–39 let
  10 srpen 2017
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Malý je zbožňuje

  Botky jsou lehké a měkké,používáme místo backurku do skolky.Spise na vyšší nart a širší nohu bych rekla.Neklouzou a jsou prodysne,za nás spokojenost veliká.

4.38 / 5 39 Názory
36 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  20–29 let
  22 červenec 2017
  Use since Více než 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  Sehr bequeme Turnschuhe

  Schuhe sind sehr bequem und super geeignet für den Sport

 • Muž
  30–39 let
  17 září 2017
  Use since Více než 1 rok
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Confort et légèreté

  Parfait pour l'école ou la maison !

 • Muž
  30–39 let
  13 září 2017
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  très confortable

  chaussons faciles à enfiler, ce qui permet à l' enfant de les mettre et les enlever quand il le veut.
  de plus ils sont très souples et anti-dérapants.

Nahoru