Dětské cvičky Babylight růžovo-fuchsiové

Ref.
8278583
Users reviews
5 / 5 4 Názory
Výhody výrobku
Novinka značky Domyos schválená odbornicí na dětskou psychomotoriku. Pocit bosých nohou: pro správný rozvoj motoriky, rovnováhy a koordinace.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Maximálně pružná podrážka poskytuje pocit bosých nohou.
Protiskluzové vlastnosti
Protiskluz. podrážka s vyztuženou špičkou a patou zajišťuje dobrou přilnavost.
Snadné oblékání
Označení levé/pravé boty, pásek na suchý zip, široké rozevření.
Rozvoj psychomotoriky
Pocit bosých nohou dětem pomáhá lépe rozvíjet stabilitu a motoriku.

VLASTNOSTI

Velikost
20 až 30.
Složení
Svršek: : 80.0% kationický polyester, Svršek: : 20.0% polyuretan Podšívka: : 80.0% kationický polyester, Podšívka: : 20.0% polyuretan Podešev: : 70.0% kationický polyester, Podešev: : 30.0% silikon
Approved by
Obuv schválená dětskou specialistkou na psychomotoriku. Pozorování dětí ve věku od 10 měsíců do 4 let při cvičení v této obuvi naboso prokázalo, že cvičky Domyos napomáhají rozvíjet dětskou psychomotoriku a oproti chůzi naboso poskytují i další výhody. Přilnavá podrážka a opora zlepšují stabilitu a koordinaci. Chodidlo je navíc chráněné!
Tests
Cvičky Baby Light Domyos byly testovány malými dětmi při cvičení. Tato sportovní obuv je určena na skákání, lezení a chůzi po sportovním nářadí určeném pro nejmenší.
Určeno pro
nejmenší na cvičení.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Cvičky Domyos doporučujeme skladovat na suchém, tmavém a větraném místě.
Omezení používání
Cvičky Domyos jsou určeny do vnitřních prostor.

DALŠÍ INFORMACE

Obuv schválená dětskou specialistkou na psychomotoriku
Pozorování dětí ve věku od 10 měsíců do 4 let při cvičení v této obuvi naboso prokázalo, že cvičky Domyos napomáhají rozvíjet dětskou psychomotoriku a oproti chůzi naboso poskytují i další výhody. Přilnavá podrážka a dobrá opora zlepšují stabilitu a koordinaci. Chodidlo je navíc chráněné.
Příznivé účinky sportu od útlého věku:
Pravidelná fyzická aktivita již od útlého věku má příznivé vlivy na fyzický i duševní rozvoj dítěte. Tento správný návyk může zabránit spoustě zdravotním problémům v dospělosti. Týmové hry navíc napomáhají správnému sociálnímu a osobnostnímu rozvoji dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj:
Jak rozvíjí fyzické schopnosti? Rozvoj psychomotoriky, podpora růstu, boj proti obezitě. Jak sport napomáhá psychice dítěte? Zisk sebedůvěry, snazší začlenění do společnosti, vnitřní rozvoj dítěte.
Doporučené používání:
Cvičky Domyos jsou určeny na cvičení v tělocvičně (na suché a nešpinící povrchy). Můžete je nazouvat bez ponožek, a tím poskytnout chodidlům dítěte maximální kontakt s povrchem. Nervy v chodidlech tak zemi lépe „ucítí“ a dítě snadněji udrží rovnováhu.
Znaky dětského chodidla:
Chůze naboso je pro malé děti velmi zdravá, umožňuje jim učit se rozpoznávat a vnímat hmatové vjemy. Nervy v chodidlech pomáhají určit, jak správně rozložit tělesnou hmotnost, což přispívá k lepšímu držení rovnováhy. Cvičky Domyos jsou ohebné a dostatečně široké, aby poskytovaly dítěti pohodlí. Navíc dětská chodidla chrání před chladem a nebezpečným povrchem. Naše obuv pro děti vyhovuje specifické stavbě dětského chodidla.
Cvičení:
V čem spočívá cvičení s nejmenšími (Baby Gym)? Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou pod dohledem trenérů. Tyto dráhy jsou sestaveny ze sportovního nářadí (kladiny, stupínky, nakloněné roviny, bradla, tunely, válce apod.), po kterých mohou nejmenší děti lézt, klouzat se, skákat a trénovat rovnováhu, atd. Cvičíme s dětmi od 10 měsíců do 6 let.
Příznivé účinky cvičení:
Jaké jsou jeho výhody?Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.
Oblečení při cvičení:
Jaké oblečení dítěti vybrat? Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky a kalhoty z pružného materiálu, a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos.
Důležitost výběru správné velikosti:
Základem je správně zvolená velikost obuvi: obuv příliš malá, či velká (byť jen o 5 mm) není v žádném případě pro dítě vhodná. Menší velikost může způsobit poranění kotníku a prstů, nebo oděry kůže, a naopak větší velikost může vést ke špatné chůzi, případně oděrům nebo puchýřům. U dětí ve věku 1 až 2 roky je zapotřebí pořídit obuv správné velikosti každé 3 až 4 měsíce. Nezapomínejte pravidelně kontrolovat velikost jeho chodidla.

Users reviews

5 / 5 4 Názory
4 uživatelů doporučuje tento výrobek
 • Žena
  30–39 let
  20 září 2017
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Spokojenost

  Jsme maximalne spokojeni, dcera nadsena. Skoda, ze takove neprodavate i pro dospele.

 • Žena
  25 červen 2017
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  Skvělé

  Lehké, využíváme nejen k vodě.

 • Žena
  20–29 let
  18 leden 2017
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Doporučuji!

  Skvěl botičky pro děti, co už stojí nebo začínají chodit (a starší samozřejmě). Moje dcera - 10 měsíců - je má jako přezůvky na cvičení, na návštěvy, do dětských koutků apod. Jsem z nich nadšená, koupím jí je určitě i později do školky atp. Nijak neomezují nohu, jsou kvalitně zpracované, nekloužou, dítěti nijak nepřekáží...ani neví, že je má na noze. Doufám, že Decathlon bude v prodeji věcí pro děti pokračovat, jsme věrnými zákazníky!

Nahoru