Dětské cvičky Ultralight růžové

Ref.
8489400
Users reviews
4.44 / 5 9 Názory
Collaborators reviews
4.5 / 5 2 Názory
Výhody výrobku
Cvičky pro nejmenší. Jednoduché a praktické cvičky s protiskluzovou podrážkou.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Pružný svršek i podešev.
Protiskluzové vlastnosti
Protiskluzová podrážka s vyztuženou špičkou a patou zajišťuje dobrou přilnavost.
Snadné oblékání/nazouvání
Označení levé/pravé boty, pásek na suchý zip, poutko pro snadné nazutí.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 20 do 30.
Složení
Svršek: : 90.0% polyester, Svršek: : 10.0% polyuretan Podešev: : 100.0% termoplastický polyetylen (TPE) Podšívka: : 100.0% polyester
Tests
Cvičky Ultralight Domyos byly testovány malými dětmi při cvičení. Všechny naše cvičky Domyos prošly testy v laboratořích (např. pro ověření přilnavosti podrážky). Naše výrobky rovněž ctí závazky Decathlonu v oblasti toxikologie. Jsou vyrobeny z odolných materiálů.
Určeno pro
děti na cvičení.
záruka
2 roky

RADY

Skladovací Tipy
Cvičky Domyos doporučujeme skladovat na suchém, tmavém a větraném místě.
Omezení používání
Tyto cvičky Domyos jsou určeny do vnitřních prostor.

DALŠÍ INFORMACE

Příznivé účinky sportu od útlého věku:
Pravidelná fyzická aktivita od útlého věku má příznivý vliv na fyzický i duševní rozvoj dítěte. Tento správný návyk může zabránit mnoha zdravotním problémům v dospělosti. Týmové hry a aktivity navíc napomáhají správné sociální integraci a přispívají k osobnímu rozvoji dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj
Jaký je přínos sportování po fyzické stránce? Působí na rozvoj psychomotoriky, podporuje růst, brání obezitě. Jak sport působí na psychiku dítěte? Napomáhá dítěti budovat si zdravou sebedůvěru, začleňovat se do kolektivu a přispívá k jeho vnitřnímu rozvoji.
Doporučené používání
Cvičky Domyos jsou určeny na cvičení v tělocvičně (na suché a nešpinící povrchy). Můžete je nazouvat bez ponožek, a tím poskytnout chodidlům dítěte maximální kontakt s povrchem. Nervy v chodidlech tak zemi lépe „ucítí“ a dítě snadněji udrží rovnováhu.
Znaky dětského chodidla
Chůze naboso je pro malé děti velmi zdravá, umožňuje jim učit se rozpoznávat a vnímat hmatové vjemy. Nervy v chodidlech pomáhají určit, jak správně rozložit tělesnou hmotnost, což přispívá k lepšímu držení rovnováhy. Cvičky Domyos jsou ohebné a dostatečně široké, aby poskytovaly dítěti pohodlí. Navíc dětská chodidla chrání před chladem a nebezpečným povrchem. Naše obuv pro děti vyhovuje specifické stavbě dětského chodidla.
Cvičení
V čem spočívá cvičení s nejmenšími (Baby Gym)? Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou pod dohledem trenérů. Tyto dráhy jsou sestaveny ze sportovního nářadí (kladiny, stupínky, nakloněné roviny, bradla, tunely, válce apod.), po kterých mohou nejmenší děti lézt, klouzat se, skákat a trénovat rovnováhu, atd. Cvičíme s dětmi od 10 měsíců do 6 let.
Příznivé účinky cvičení
Jaké jsou jeho výhody? Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.
Oblečení při cvičení
Jaké oblečení dítěti vybrat? Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky a kalhoty z pružného materiálu, a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos.
Důležitost výběru správné velikosti
Jak zvolit správnou velikost? Základem je správně zvolená velikost obuvi: obuv příliš malá, či velká (byť jen o 5 mm) není v žádném případě pro dítě vhodná. Menší velikost může způsobit poranění kotníku a prstů, nebo oděry kůže, a naopak větší velikost může vést ke špatné chůzi, případně oděrům nebo puchýřům. U dětí ve věku 1 až 2 roky je zapotřebí pořídit obuv správné velikosti každé 3 až 4 měsíce. Nezapomínejte pravidelně kontrolovat velikost jeho chodidla.
 • Žena
  30–39 let
  26 říjen 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  Buen producto

  Son suaves, cómodas, se adapta bien al pie, aunque las tallas son un poco pequeñas

 • Žena
  20–29 let
  27 leden 2020
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Tenis cómodos para mí sobrina

  Me encantaron por qué son muy cómodos para ella de 1 año y medio para andar en la casa de un lado a otro agiliza bastante su paso

 • 30 září 2020
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  Top

  Très souple légère par contre taille petit prévoir une ou deux taille au dessus a recommander

 • Muž
  20–29 let
  23 březen 2020
  Use since Od 3 do 6 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  Comfortable & Flexible

  These were my daughter’s very first pair of shoes! Because she was just learning to walk, she needed something with a flexible sole, and these were perfect! It moves as she moves.

  Brand's answer :

  Hi Brandon!

  Thank you for taking the time to write a review on the UltraLight Baby Gym Bootees Pink! We are happy to hear that the product has been working well for your daughter's needs :)

  Since you enjoyed this product, you might like it in a different color! Check this link out http://https//www.decathlon.sg/p/8489399-99899-100-ultralight-gym-bootees-navy.html?queryID=902e05490ccab5fee6bedfc736a0aa3f

  Your feedback is important to us! Please feel free to leave a review on other Decathlon products and we hope to see you in our stores soon!

  Sportingly,
  Nurhafizah
  Gymnastics Sports Advisor
  Decathlon Joo Koon

 • 25 únor 2020
  Use since Od 7 do 12 měsíců
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Taille bien mais ne…

  Taille bien mais ne tient pas au pied de ma fille ...

Nahoru