Dětské kalhoty na cvičení černé

Ref.
8352516
Výhody výrobku
Velmi pohodlné a lehké sportovní kalhoty. Příjemně hebký materiál. 100% česaná bavlna s dlouhým vláknem. Jsou pružné a lehké a snadno se oblékají.
Hebkost
100% česaná bavlna.
Snadné oblékání
Pas na gumu usnadňuje oblékání.
Nízká hmotnost
Pružné a lehké jako tričko.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Testy pravidelně provádí nezávislá laboratoř ověřující, zda naše politika kvality zůstává zachována.
Určeno pro
děti na cvičení či tělocvik.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

V čem spočívá cvičení s nejmenšími?
Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou a pod dohledem trenérů. Tyto dráhy jsou sestaveny ze sportovního nářadí (kladiny, stupínky, nakloněné roviny, bradla, tunely, válce apod.) určeného pro malé děti, které po nich mohou lézt, klouzat se, skákat a trénovat rovnováhu.
Jaké jsou jeho výhody?
Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy.
Jaké oblečení dítěti vybrat?
Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky či kalhoty z pružného materiálu a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos.
Lehké kalhoty ze 100% bavlny
Kalhoty s lehce přiléhavější spodní části nohavic. Jsou vyrobené ze 100% bavlny, a tudíž velmi pohodlné a pružné. Materiál je mimořádně hebký. Mají pas na gumu. Lemy nohavic bez gumy.
Nahoru