Dětské ponožky na cvičení bílé/růžové 2 páry

Ref.
8490543
Výhody výrobku
Sada dvou párů ponožek s vysokým obsahem bavlny.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
Tyto ponožky Domyos s vysokým podílem bavlny jsou zárukou pohodlí.
Držení na těle
Stažení v oblasti kotníku zabraňuje sklouzávání ponožky.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 19/22 do 27/30.
Složení
Ponožky : 75.0% bavlna, Ponožky : 23.0% polyamid, Ponožky : 2.0% elastan
Určeno pro
děti na cvičení.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Příznivé účinky sportu od útlého věku:
Pravidelná fyzická aktivita od útlého věku má příznivý vliv na fyzický i duševní rozvoj dítěte. Tento správný návyk může zabránit mnoha zdravotním problémům v dospělosti. Kolektivní sportovní aktivity navíc podporují socializaci a osobnostní rozvoj dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj
Jaký je přínos sportování po fyzické stránce? Působí na rozvoj psychomotoriky, podporuje růst, brání obezitě. Jak sport působí na psychiku dítěte? Napomáhá dítěti budovat si zdravou sebedůvěru, začleňovat se do kolektivu a přispívá k jeho vnitřnímu rozvoji.
Cvičení
V čem spočívá cvičení s nejmenšími (Baby Gym)? Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou pod dohledem trenérů. Dráha obsahuje řadu překážek (kladiny, stepy, nakloněné roviny, tyče, tunely, válce atd.), po kterých děti lezou, skáčou, kloužou, zkoušejí si na nich rovnováhu atd. Se sportovními aktivitami může dítě začít již od 1 roku, a to doma, v tělocvičně i venku.
Příznivé účinky cvičení
Co u nejmenších dětí cvičení rozvíjí? Cvičení přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dítěte, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.
Oblečení při cvičení
Jaké oblečení dítěti vybrat? Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky a kalhoty z pružného materiálu, a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos. Obuv Domyos se snadno zouvá, dítě se v ní proto spolu s vámi může vydat na kurz cvičení a tam se rychle přezout do cviček.
Nahoru