Dětské protiskluzové ponožky na cvičení melírované růžovo-šedé 2 páry

Ref.
8354662
Výhody výrobku
Protiskluzové ponožky pro nejmenší. Ponožky z pohodlného froté materiálu s protiskluzovými silikonovými prvky na chodidle!

2 DOSTUPNÉ BARVY

Protiskluzové vlastnosti
Protiskluzové silikonové prvky na chodidle.
Hebkost
Vysoký podíl bavlny je zárukou pohodlí.
Držení na těle
Stažení v oblasti kotníku zabraňuje sklouzávání ponožky.

VLASTNOSTI

Velikost
19/22 až 27/30.
Složení
Ponožky : 79.0% bavlna, Ponožky : 19.0% polyamid, Ponožky : 2.0% elastan
Určeno pro
nejmenší na cvičení.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Příznivé účinky sportu od útlého věku:
Pravidelná fyzická aktivita již od útlého věku má příznivé vlivy na fyzický i duševní rozvoj dítěte. Tento správný návyk může zabránit spoustě zdravotním problémům v dospělosti. Týmové hry a aktivity navíc napomáhají správné sociální integraci a přispívají k osobnímu rozvoji dítěte.
Fyzický a duševní rozvoj:
Jak rozvíjí fyzické schopnosti? Rozvoj psychomotoriky, podpora růstu, boj proti obezitě. Jak sport napomáhá psychice dítěte? Zisk sebedůvěry, snazší začlenění do společnosti, vnitřní rozvoj dítěte.
Cvičení:
V čem spočívá cvičení s nejmenšími (Baby Gym)? Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou pod dohledem trenérů. Tyto dráhy jsou sestaveny ze sportovního nářadí (kladiny, stupínky, nakloněné roviny, bradla, tunely, válce apod.), po kterých mohou nejmenší děti lézt, klouzat se, skákat a trénovat rovnováhu, atd. Cvičíme s dětmi od 10 měsíců do 6 let.
Příznivé účinky cvičení:
Jaké jsou jeho výhody?Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.
Oblečení při cvičení:
Jaké oblečení dítěti vybrat? Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky a kalhoty z pružného materiálu, a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos. Boty Domyos noste na cvičení, snadno je můžete zout a rychle vyměnit za cvičky!
Nahoru