DĚTSKÉ TÍLKO NA CVIČENÍ 100 BÍLÉ S POTISKEM

Ref.
8490101
Výhody výrobku
Jednoduché a pohodlné tílko na cvičení s moderní potiskem! Domyos garantuje stálost tvaru a barev. Široký výstřih pro snadné oblékání přes hlavu.
Hebkost
100% bavlna. Dlouhé vlákno a česaná bavlna jsou zárukou pohodlí.
Pružnost
Přirozeně pružný materiál a široký střih zaručují pohodlí.
Snadné oblékání/nazouvání
Široký výstřih usnadňuje oblékání.

VLASTNOSTI

Varianty
Bílá.
Velikost
Od 12 měsíců do 6 let.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
děti na sportovní aktivity.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

V čem spočívá cvičení s nejmenšími
Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou a pod dohledem trenérů. Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou pod dohledem trenérů. Tyto dráhy jsou sestaveny ze sportovního nářadí (kladiny, stupínky, nakloněné roviny, bradla, tunely, válce apod.), po kterých mohou nejmenší děti lézt, klouzat se, skákat, trénovat rovnováhu, atd.
Co toto cvičení rozvíjí?
Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy.
Jaké oblečení dítěti vybrat?
Pohodlné a pružné oblečení odpovídající danému ročnímu období: tričko, šortky či kalhoty z pružného materiálu a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A aby dítě na nářadí neuklouzlo, pořiďte mu obuv Domyos.
Tílko ze 100% bavlny a s potiskem.
Tílko ze 100% bavlny. Vynikající poměr kvality a ceny. Klasické tričko lze nosit na celou řadu sportů. Přidanou hodnotou je jeho vzhled – stylové barvy a potisk.
Nahoru