Dětské tričko 100 na cvičení s krátkým rukávem bílé

Ref.
8352514
Výhody výrobku
Jednoduché tričko na cvičení ze 100% bavlny velmi příjemné na dotek. Široký otvor pro snazší prostrčení hlavy. Kulatý výstřih.
Hebkost
100 % bavlna je velmi příjemná na dotek.
Snadné oblékání/nazouvání
Široký výstřih usnadňuje oblékání.
Dopad na životní prostředí
Známka C - srovnání: dětské tričko s krátkým rukávem. Podrobnosti viz níže.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 12 měsíců do 6 let.
Barvy
Bílá.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna Všitý díl : 95.0% bavlna, Všitý díl : 5.0% elastan
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
děti na cvičení.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

V čem spočívá cvičení s nejmenšími?
Cvičení spočívá v překonávání nejrůznějších překážek na dráze zábavnou formou a pod dohledem trenérů. Tyto dráhy děti vedou k rozvoji pohybových dovedností, učí se skákat, houpat se, držet rovnováhu, podlézat, vylézat, válet sudy apod.
Jaké jsou výhody cvičení?
Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy.
Jaké oblečení je vhodné na cvičení pro nejmenší?
Vhodné je pohodlné sportovní oblečení přizpůsobené ročnímu období: tričko, šortky či kalhoty z pružného materiálu a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. Na nohy pak zvolte cvičky či sportovní obuv.
Bavlněné tričko s krátkým rukávem
Tričko s krátkými rukávy ze 100% bavlny. Vynikající poměr kvality a ceny. Klasické tričko lze nosit na celou řadu sportů.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více informací naleznete na http://sustainability.decathlon.com/
Nahoru