Dívčí baletní sukénka Tutu růžová

Ref.
8399633
Users reviews
3 / 5 1 Názor
Výhody výrobku
Chcete pohodlí i na jevišti? Sukýnku snadno obléknete přes trikot, navíc se díky speciální kulaté tašce při přenosu nepomačká. A nyní jste připraveni. Tancujeme!

2 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Z materiálu, který perfektně přiléhá k tělu a přizpůsobí se každému pohybu.
Držení na těle
Perfektně sedí na trikotu, nasazuje se jako kalhotky.

VLASTNOSTI

Velikost
od 4 do 16 let.
Barva
Bílá, světle růžová.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Vnitřní materiál : 82.0% polyester, Vnitřní materiál : 18.0% elastan
Approved by
Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme cvičky ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Z čeho se skládá baletní úbor?
Doporučený, někdy i povinný, taneční úbor má na starosti baletní mistr. Doporučujeme vám proto se předem informovat v daném tanečním studiu, jaký oděv je na hodinách vyžadován. Ideální je nosit trikot a legíny, aby se oděv na těle vůbec nehýbal. Oblečení lze doplnit o sukýnku. Typ piškotů s celistvou, či dělenou podešví konzultujte s baletním mistrem. Naše rada na udržení v teple při baletu? Noste zavinovací blůzu!
Jaký úbor na balet?
Naše heslo? Měl by vypadat upraveně a být pohodlný. Ani příliš těsné, ani příliš volné, trikot a legíny vám musí padnout jako ulité! Abyste si tím byli jistí, není nic snazšího než se v trikotu hýbat už ve zkušební kabince: zvedněte ruce nad hlavu, předkloňte se. Oblečení by se nemělo hýbat nebo se shrnovat. Sukýnka není povinná, ale úbor perfektně doplňuje! Dobře drží v pase a při tanci vám ponechá naprostou volnost pohybu. Máte vybráno oblečení? Můžete začít s tancem!
Kdy nosit sukýnku?
Sukýnky jsou nádherné, ale více se hodí na představení než na hodiny baletu. Před představením pravděpodobně dostanete pokyny také od baletního mistra. Většinou si bílou sukýnku uvazujete přes trikot s krátkým rukávem, širokými či tenkými ramínky.
K čemu slouží kulatá taška?
Kulatá taška je ušita na míru sukýnce, která se v ní nemačká, jelikož je v ní rozprostřena a uchycena páskem. Dlouhý či krátký pásek tašku umožňuje snadno a opatrně nosit, aniž by se sukýnka pomačkala!

Users reviews

 • Žena
  40–49 let
  26 srpen 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Je menší

  Objednejte alespoň o dvě čísla větší velikost, dcera 9,5 roku 26kg, 135cm, objednána velikost záměrně větší, na 12let a stejně je knop a krátká, leze zadek. Jinak je sukně pěkná, bohatá, tyl drží i bez obruče, ale číslování absolutně neodpovídá. Škoda.

Nahoru