Dívčí baletní sukýnka Tutu bílá

Ref.
8399634
Výhody výrobku
Chcete pohodlí i na jevišti? Sukénku snadno obléknete přes trikot, navíc se díky speciální kulaté tašce při přenosu nepomačká. A nyní jste připraveni. Tancujeme!

2 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Z materiálu, který perfektně přiléhá k tělu a přizpůsobí se každému pohybu.
Držení na těle
Perfektně sedí na trikotu, nasazuje se jako kalhotky.

VLASTNOSTI

Velikost
od 4 do 16 let.
Barva
Bílá, světle růžová.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% polyamid Vnitřní materiál : 82.0% polyester, Vnitřní materiál : 18.0% elastan
Approved by
Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme cvičky ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Z čeho se skládá baletní úbor?
Doporučený, někdy i povinný, taneční úbor má na starosti baletní mistr. Doporučujeme vám proto se předem informovat v daném tanečním studiu, jaký oděv je na hodinách vyžadován. Ideální je nosit trikot a legíny, aby se oděv na těle vůbec nehýbal. Oblečení lze doplnit o sukénku. Typ piškotů s celistvou, či dělenou podešví konzultujte s baletním mistrem. Naše rada na udržení v teple při baletu? Noste zavinovací blůzu!
Jaký úbor na balet?
Naše heslo? Pohodlí především. Ani příliš těsné, ani příliš volné, trikot a legíny vám musí padnout jako ulité! Abyste si tím byli jistí, vyzkoušejte si pár cviků už ve zkušební kabince: zvedněte ruce nad hlavu, předkloňte se. Oblečení by se nemělo hýbat nebo se shrnovat. Sukénka není povinná, ale úbor perfektně doplňuje! Dobře drží v pase a při tanci vám ponechá naprostou volnost pohybu. Připraveni? Tancujeme!
Kdy nosit sukénku?
Sukénky jsou nádherné, ale více se hodí na představení než na hodiny baletu. Před představením pravděpodobně dostanete pokyny také od baletního mistra. Sukénku si nasazujete přes trikot s krátkým rukávem s širokými či tenkými ramínky.
K čemu slouží kulatá taška?
Kulatá taška je ušita na míru sukénce, která se v ní nemačká, jelikož je v ní rozprostřena a uchycena páskem. Dlouhý či krátký pásek tašku umožňuje snadno a opatrně nosit, aniž by se sukénka pomačkala!
Nahoru