Dívčí baletní trikot s krátkým rukávem černý

Ref.
8399593
Users reviews
3.67 / 5 3 Názory
Výhody výrobku
Chcete tančit v dobře kryjícím a prodyšném trikotu? Trikot s podšívkou poskytuje pohodlí stejně jako prodyšný syntetický materiál.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Látka perfektně přiléhá k tělu a přizpůsobí se jakémukoliv pohybu.
Nižší podráždění pokožky
Ploché švy nedráždí pokožku.
Odvod potu
Použitý materiál je velmi prodyšný a také rychle schne.

VLASTNOSTI

Velikost
od 4 do 16 let.
Barva
Černá, růžová.
Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan Vložka : 100.0% polyester
Approved by
Chtěli jsme dát příležitost baletním mistrům podílet se na vývoji oblečení pro baletky všech pokročilostních úrovní. Proto jsme baletním studiím poskytli baletní úbory ve velikostech od 4 do 16 let a požádali je o zpětnou vazbu. Výsledkem je, že velké množství baletních studií nyní doporučuje naše výrobky.
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Z čeho se skládá baletní úbor?
Doporučený, někdy i povinný, taneční úbor má na starosti baletní mistr. Doporučujeme vám se předem informovat v daném tanečním studiu, jaký oděv je na hodinách vyžadován. Ideální je nosit trikot a legíny, aby se oděv na těle vůbec nehýbal. Oblečení lze doplnit o sukýnku. Typ piškotů s celistvou, či dělenou podešví konzultujte s baletním mistrem. Naše rada na udržení v teple při baletu? Noste zavinovací blůzu!
Jaký úbor na balet?
Naše doporučení? Měl by vypadat upraveně a být pohodlný. Ani příliš těsné, ani příliš volné, trikot a legíny vám musí padnout jako ulité! Abyste si tím byli jistí, není nic snazšího než se v trikotu hýbat už ve zkušební kabince: zvedněte ruce nad hlavu, předkloňte se. Oblečení by mělo perfektně sedět. Sukýnka není povinná, ale úbor perfektně doplňuje! Dobře drží v pase a při tanci vám ponechá naprostou volnost pohybu. Máte vybráno oblečení? Můžete začít s tancem!
Mohu úbor kombinovat dle chuti a příležitosti?
Při vývoji baletního oblečení jsme právě toto měli na mysli! Zvolte si trikot v jedné ze sedmi barev: a to buď trikot s tenkými ramínky, který dá vyniknout vaší postavě, či trikot s ramínky širokými a hranatým výstřihem, který dá vyniknout šíji, či trikot s krátkým rukávem, který kryje ramena a poskytuje pohodlí. Doplnit jej můžete o sukýnku!
Něco navíc pro přenos úboru?
Zároveň jsme pro vás vyvinuli malou slušivou tašku na přenos baletního úboru. Praktické kapsy slouží k oddělení špiček od zbytku úboru či uložení pírek, která již nebudete muset při česání drdolu složitě hledat. V prodeji jsou dvě velikosti: růžová pro dívky a větší šedá (černá pro sezónu podzim/zima 19) pro ženy. Malá skládací taška se třpytkami je taktéž velmi praktická!

Users reviews

 • Žena
  Méně než 20 let
  08 duben 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Velmi spokojen

  Dcera si trikot sama vybrala a dosud je velice spokojená jak s cenou, tak velikostí i funkčností.

 • Žena
  22 únor 2019
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Negativní

  Rukávy na trikotu dřou, jsou olemovány.

  Brand's answer :

  Vážená zákaznice,

  děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k produktu naší značky DOMYOS.

  Velice nás Vaše nespokojenost mrzí. U těchto produktů je velice důležité, aby perfektně sedl a nikde neškrtil, aby při pohybu nedocházelo k něpříjemným otlakům a odřeninkám. Pokud máte trikot pouze vyzkoušený, zastavte se, prosím, na Vaší nejbližší prodejně, kde můžete s kolegy produkt vyměnit za větší velikost či jiný střih, případně jej vrátit, a to do 90 dnů od nákupu.

  S pozdravem,
  Bc. Karolína Mazourová


 • Žena
  16 listopad 2018
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Super dívčí body, nutno však volit větší velikost

  Pro dceru 11-12 let 162 cm jsem koupila velikost 14, ta je moooc malá. Velikost 16, je akorát. Kvalita super.

Nahoru