Dívčí baletní trikot se sukénkou černý

Ref.
8489981
Výhody výrobku
Chcete začít s baletem v úboru za skvělou cenu? Trikot se sukýnkou se velmi snadno obléká a poskytuje pohodlí při prvních baletních krůčcích.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Látka perfektně přiléhá k tělu a přizpůsobí se jakémukoliv pohybu.
Odvod potu
Použitý materiál je velmi prodyšný a také rychle schne.
Nižší podráždění pokožky
Ploché a klikaté švy nedráždí pokožku.
Snadné použití
Trikot se sukýnkou usnadňuje oblékání.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan Vložka : 100.0% polyester
Approved by
Chtěli jsme dát příležitost baletním mistrům podílet se na vývoji oblečení pro baletky všech pokročilostních úrovní. Proto jsme baletním studiím poskytli baletní úbory ve velikostech od 4 do 16 let a požádali je o zpětnou vazbu. Výsledkem je, že velké množství baletních studií nyní doporučuje naše výrobky.
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaké oblečení je vhodné pro začátky s baletem?
Baletní úbor často předepisují baletní mistři. Bavlněný a pohodlný trikot ideální pro začátečnice se snadno oblékne přes růžové či tělové legíny. Pro dítě doporučujeme zvolit látkové či kožené špičky s celistvou podrážkou. Naše rada na udržení v teple při baletu? Před hodinou baletu i po ní noste zavinovací blůzu! A nyní jste připraveni na hodinu baletu!
Jaký úbor na balet?
Naše doporučení? Měl by vypadat upraveně a být pohodlný. Není ani příliš těsný, ani volný, trikot a punč. kalhoty musí poskytovat takové pohodlí, abyste si při tanci udrželi úsměv! Abyste si tím byli jistí, není nic snazšího než se v trikotu hýbat už ve zk. kabince: zvedněte ruce nad hlavu, předkloňte se. Oblečení by mělo perfektně sedět. Sukýnka není povinná, ale úbor perfektně doplňuje! Dobře drží v pase a při tanci vám ponechá naprostou volnost pohybu. A nyní jste připraveni na hodinu baletu!
Proč si vybrat trikot se sukýnkou?
Ideální pro maminky i malé baletky. Tento trikot je spojením klasického trikotu a sukýnky.
Něco navíc pro přenos úboru?
Zároveň jsme pro vás vyvinuli malou slušivou tašku na přenos baletního úboru. Praktické kapsy slouží k oddělení špiček od zbytku úboru či uložení pírek, která již nebudete muset při česání drdolu složitě hledat. V prodeji jsou dvě velikosti: růžová pro dívky a větší šedá (černá pro sezónu podzim/zima 19) pro ženy. Malá skládací taška se třpytkami je taktéž velmi praktická!
Nahoru