Dívčí baletní trikot se sukýnkou černý

Ref.
8489981
Výhody výrobku
Chcete začít s baletem v úboru za skvělou cenu? Trikot se sukénkou se velmi snadno obléká a poskytuje pohodlí při prvních baletních krůčcích.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Látka perfektně přiléhá k tělu a přizpůsobí se jakémukoliv pohybu.
Odvod potu
Použitý materiál je velmi prodyšný a také rychle schne.
Nižší podráždění pokožky
Ploché švy nedráždí pokožku.
Snadné použití
Trikot se sukénkou usnadňuje oblékání.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan Vložka : 100.0% polyester
Approved by
Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme cvičky ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaké oblečení je vhodné pro začátky s baletem?
Baletní úbor často předepisují baletní mistři. Bavlněný a pohodlný trikot ideální pro začátečnice se snadno oblékne přes růžové či tělové legíny. Pro dítě doporučujeme zvolit látkové či kožené špičky s celistvou podrážkou. Naše rada na udržení v teple při baletu? Před hodinou baletu i po ní noste zavinovací blůzu! Připraveni? Tancujeme!
Jaký úbor na balet?
Naše heslo? Pohodlí především. Trikot i legíny by neměly být ani příliš těsné, ani volné, aby poskytovaly optimální pohodlí při baletu! Abyste si tím byli jistí, vyzkoušejte si pár cviků už ve zkušební kabince: zvedněte ruce nad hlavu, předkloňte se. Oblečení by se nemělo hýbat nebo se shrnovat. Sukénka není povinná, ale úbor perfektně doplňuje! Dobře drží v pase a při tanci vám ponechá naprostou volnost pohybu. Připraveni? Tancujeme!
Proč si vybrat trikot se sukénkou?
Ideální pro maminky i malé baletky. Tento trikot je spojením klasického trikotu a sukénky.
Něco navíc pro přenos úboru?
Na přenos baletního úboru jsme pro vás vyvinuli malou slušivou tašku. Praktické kapsy slouží k oddělení špiček od zbytku úboru či uložení pírek, která již nebudete muset při česání drdolu složitě hledat. V prodeji jsou dvě velikosti: růžová pro dívky a větší šedá (černá pro sezónu podzim/zima 19) pro ženy. Malá skládací taška se třpytkami je taktéž velmi praktická!
Nahoru