Dívčí baletní trikot se sukýnkou růžový

Ref.
8489980
Users reviews
5 / 5 2 Názory
Výhody výrobku
Chcete začít s baletem v úboru za skvělou cenu? Trikot se sukýnkou se velmi snadno obléká a poskytuje pohodlí při prvních baletních krůčcích.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Látka perfektně přiléhá k tělu a přizpůsobí se jakémukoliv pohybu.
Odvod potu
Použitý materiál je velmi prodyšný a také rychle schne.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 82.0% polyester, Hlavní materiál : 18.0% elastan Vložka : 100.0% polyester
Approved by
Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme cvičky ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám zjistit, zda jsou splněny naše nároky na kvalitu.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaké oblečení je vhodné pro začátky s baletem?
Baletní úbor často předepisují baletní mistři. Bavlněný a pohodlný trikot ideální pro začátečnice se snadno oblékne přes růžové či tělové legíny. Pro dítě doporučujeme zvolit látkové či kožené špičky s celistvou podrážkou. Naše rada na udržení v teple při baletu? Před hodinou baletu i po ní noste zavinovací blůzu! Máte vybráno oblečení? Můžete začít s tancem!
Jaký úbor na balet?
Naše heslo? Měl by vypadat upraveně a být pohodlný. Trikot i legíny by neměly být ani příliš těsné, ani volné, aby poskytovaly optimální pohodlí při baletu! Abyste si tím byli jistí, není nic snazšího než se v trikotu hýbat už ve zkušební kabince: zvedněte ruce nad hlavu, předkloňte se. Oblečení by se nemělo hýbat nebo se shrnovat. Sukýnka není povinná, ale úbor perfektně doplňuje! Dobře drží v pase a při tanci vám ponechá naprostou volnost pohybu. Máte vybráno oblečení? Můžete začít s tancem!
Proč si vybrat trikot se sukýnkou?
Ideální pro maminky i malé baletky. Tento trikot je spojením klasického trikotu a sukýnky.
Něco navíc pro přenos úboru?
Zároveň jsme pro vás vyvinuli malou slušivou tašku na přenos baletního úboru. Praktické kapsy slouží k oddělení špiček od zbytku úboru či uložení pírek, která již nebudete muset při česání drdolu složitě hledat. V prodeji jsou dvě velikosti: růžová pro dívky a větší šedá (černá pro sezónu podzim/zima 19) pro ženy. Malá skládací taška se třpytkami je taktéž velmi praktická!

Users reviews

 • Muž
  50–59 let
  17 listopad 2019
  Use since Od 2 do 8 týdnů
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  Dívčí baletní trikot se sukýnkou

  Mohu tlumočit názor dcery, která trikot užívá. Velikost trikotu je udána pro 10 - 14 let, dcera má 10 a půl. Velikost i střih trikotu ji umožňují pohodlný pohyb a dcera se v něm cítí dobře, padne ji, a vnímá ho jako slušivý, a to i po stránce barevnosti. Zatím neprán. Ale ani v minulosti nebyly problémy s kvalitou po vyprání.

 • Žena
  40–49 let
  01 říjen 2019
  Use since Méně než 1 týden
  That review has been deposited on this product version
  api.label.reviewFlag.checkedPurchase.title
  trikot domyos

  moc spokojení, zavádějící jsou velikosti, dceři je 8 a potřebuje velikost na 12 let. Výměna zboží bez problému a bezplatné zaslání. Trikot o sám o sobě se mi moc líbí.

Nahoru