Dívčí hřejivá mikina s kapucí S900 Gym na cvičení růžová s potiskem

Ref.
8517082
Výhody výrobku
Materiál ze směsi polyesteru a elastanu účinně odvádí pot. Odvětrávání. Kapuce a postranní kapsy na zip.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Odvod potu
Syntetický materiál odvádí vlhkost od těla. Odvětrávání.
Hřejivost
Hřejivý materiál chránící před chladem. Snadná údržba. Kapuce.
Pružnost
Díky více než 10% příměsi elastanu se přizpůsobí každému pohybu.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 123 do 166 cm.
Věk
Od 7 do 14 let.
Složení
Hlavní materiál : 89.0% polyester, Hlavní materiál : 11.0% elastan Všitý díl : 100.0% polyester
Tests
Testy výrobků jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, kterým byla ověřena stálost jeho barev a tvaru.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše oblečení na cvičení navrhujeme pro děti od 7 do 14 let (max. 172 cm chlapci, 166 cm dívky)
Tato řada oblečení na fitnes byla navržena na sportování v hale nebo tělocvik po dobu cca 60 minut. Minimálně tolik času denně by děti měly věnovat nějaké pohybové aktivitě. Tak zní doporučení Světové zdravotnické organizce (WHO). Zásadní roli sportu a jeho pozitivní vliv na vývoj dítěte a jeho fyzické i psychické zdraví už byl odborníky potvrzen několikrát: sport podporuje rozvoj motoriky a celkové obratnosti, zlepšuje sebevědomí i sociální dovednosti.
Vývoj oděvů Domyos
Naše vývojové týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: najít ideální kompromis mezi odvodem potu, hřejivostí a volností pohybu tak, aby výsledek přesně odpovídal potřebám mladých sportovců. Děti si tak mohou vybírat z kompletní řady fitnes oblečení, která nabízí trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Nové velikosti dětského oblečení na fitnes a sport od ledna 2019
Mírně jsme pozměnili velikosti oblečení pro děti od 7 do 14 let. Nyní na výrobcích najdete vhodné věkové rozpětí a také výšku, pro kterou se oblečení hodí. Víme, že mezi dětmi stejného věku mohou být poměrně velké výškové rozdíly. Klidně své dítě před výběrem změřte, bude pak pro vás snazší najít výrobek přesně pro něj. Také nabízíme speciální velikost pro dospívající ve věku 14–15 let: u chlapců až do výšky 172 cm, u dívek do výšky 166 cm.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Nahoru