Dívčí hřejivá sportovní souprava WARMY'ZIP 100 na cvičení šedá Domyos

Ref.
8490392
Výhody výrobku
Mikina s vyšším límcem. Kalhoty s přiléhavým střihem (neobepínají nohy), bez pružného lemu na koncích nohavic. Vnitřní meltonový materiál udržuje tělo v teple po celou dobu aktivity.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Odvod potu
Materiál s obsahem bavlny udržuje vlhkost a pomalu schne.
Hřejivost
Vnitřní strana z česané teplákoviny udrží tělo v teple.
Pružnost
Přirozeně pružný materiál umožňuje snadné oblékání.
Hebkost
Velmi měkký materiál příjemný na dotek.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 123 do 166 cm.
Věk
Od 7 do 14 let.
Složení
Hlavní materiál : 58.0% polyester, Hlavní materiál : 42.0% bavlna
Tests
Testy výrobků jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny. Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, kterým byla ověřena stálost jeho barev a tvaru.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení pro děti od 7 do 14 let: tedy pro až 172 cm měřící chlapce a 166 cm měřící dívky.
Naše řada je určena na sportování v tělocvičně i ve škole po dobu 60 minut. To je totiž minimální doba, kterou by dle Světové zdravotnické organizace mělo dítě věnovat denně sportu. Sport má rozhodující roli při vývinu dítěte a jeho přínosy na fyzickou i duševní stránku jsou nepopiratelné: rozvoj motorických schopností, mrštnosti, získání důvěry v sebe sama a lepší socializace.
Vývoj oděvů Domyos
Naše vývojové týmy pracují na výrobcích s jediným cílem: zajistit optimální kompromis mezi odvodem potu, hřejivostí, pružností materiálu atd., a to v závislosti na potřebách mladých sportovců. Vaše dítě si z nabídky může vybrat kompletní sadu oblečení na cvičení: trička, tílka, legíny, kalhoty, šortky, mikiny i bundy.
Nové značení velikostí sportovního oblečení pro děti od ledna 2019
Zlepšili jsme označování velikostí pro děti od 7 do 14 let: vyjma věkového rozpětí nyní uvádíme i výšku dítěte. Jsme si vědomi toho, že i děti stejného věku se velikostně liší. Proto neváhejte díte přeměřit, abyste si byli jisti, že mu oblečení bude dobře sedět. Navíc nabízíme doplňkovou velikost 14–15 let pro chlapce s výškou do 172 cm a dívky do 166 cm.
Věděli jste, že...
Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Nahoru