Dívčí punčochové kalhoty na balet světle růžové

Ref.
8314925
Výhody výrobku
Polomatné punčocháče se zesíleným rozkrokem a klínkem s bavlněnou podšívkou. Vhodné na balet a contemporary dance.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Volnost pohybu
Střih a materiál vyhovují pohybově náročným cvikům.
Odolnost
Plochý pas, zesílené v rozkroku.
Hebkost
Zdvojené v rozkroku pro maximální pohodlí.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 4 do 14 let.
Barva
Černá, světle růžová.
Složení
Hlavní materiál : 90.0% polyamid, Hlavní materiál : 10.0% elastan
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
ženy na balet.
záruka
2 roky

RADY

Tipy na údržbu
Perte na 30 °C.

DALŠÍ INFORMACE

Jaký úbor na balet?
Podoba baletního úboru se většinou řídí doporučením či požadavkem pedagoga. Obvykle se nosí bez spodního prádla. Kombinace trikotu a punčochových kalhoty zaručuje, že celý úbor lépe drží na místě a neposune se ani při prudším pohybu. Ideální vybavení na balet zahrnuje trikot, legíny, baletní piškoty a zavinovací blůzu, která udrží svaly v teple před baletní hodinou i po ní.
Proč volit punčochové kalhoty Domyos?
Díky svým funkčním vlastnostem a provedení poskytují punčochové kalhoty Domyos pohodlí a optimální zpevnění. Dokonale podtrhnou pohyby nohou. Bavlněný klínek v rozkroku a zesílené špičky zvyšují jejich odolnost. Kalhoty jsou vhodné na hodiny baletu i na představení.
Jak vybrat punčochové kalhoty na balet?
Značka Domyos nabízí několik druhů punčochových kalhot, nejzákladnějším zůstávají punčochové kalhoty kryjící i špičky nohou. Ty jsou k dostání v bílé a růžové barvě. Dále existují punčochové legíny vhodné na balet i contemporary (v černé a růžové barvě). Rovněž doporučujeme punčochové kalhoty s otvory pod chodidly, kterými lze nohu prostrčit ven. Jsou ideální na tanec se špičkami, jelikož vám umožní chránit si prsty.
Nahoru