Dívčí punčochové legíny tělové

Ref.
8500184
Výhody výrobku
Klínek v rozkroku podšitý bavlnou je zárukou pohodlí a větší odolnosti.

3 DOSTUPNÉ BARVY

Pružnost
Střih a materiál vyhovují pohybově náročným cvikům.
Odolnost
Zesílené v pase a v rozkroku.
Hebkost
Bavlněná podšívka v rozkroku zaručuje maximální pohodlí.

VLASTNOSTI

Složení
Hlavní materiál : 89.0% polyamid, Hlavní materiál : 11.0% elastan Klínek : 82.0% bavlna, Klínek : 18.0% polyamid
Tests
Stálost barev a tvaru byla testována. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám zjistit, zda jsou splněny naše nároky na kvalitu.
Určeno pro
na hodiny tance nebo moderní gymnastiky.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Jaký úbor na balet?
Baletní mistři často doporučují, či dokonce vyžadují baletní oblečení. Obvykle se nosí bez spodního prádla. Nejvhodnějším oblečením je takový úbor, který se nevyhrnuje a spolehlivě sedí i při náročné taneční choreografii. Ideální vybavení na balet zahrnuje trikot, legíny, baletní piškoty a zavinovací blůzu, která udrží svaly v teple před baletní hodinou i po ní.
Proč volit punčochové kalhoty Domyos?
Díky svým funkčním vlastnostem a provedení poskytují punčochové kalhoty pohodlí a optimální zpevnění. Dokonale podtrhnou pohyby nohou. Bavlněný klínek v rozkroku a zesílené špičky zvyšují jejich odolnost. Kalhoty jsou vhodné na hodiny baletu i na představení.
Jak vybrat punčochové kalhoty na balet?
Značka Domyos nabízí několik druhů tanečních punčochových kalhot. Nejzákladnějším zůstávají punčochové kalhoty kryjící i špičky nohou. Existují také punčochové kalhoty bez plných chodidel, které se jak v moderním tanci, tak v baletu nebo na při gymnastice také používají. Rovněž doporučujeme punčochové kalhoty s otvory pod chodidly, kterými lze nohu prostrčit ven. Jsou ideální na tanec se špičkami, jelikož vám umožní chránit si prsty.
Nahoru