Dívčí sportovní tričko 100 s krátkým rukávem růžové

Ref.
8380183
Výhody výrobku
Jednoduché a pohodlné tričko na cvičení. Domyos garantuje stálost tvaru a barev. Pružný výstřih pro snadné oblékání přes hlavu.

2 DOSTUPNÉ BARVY

Hebkost
100% bavlna. Dlouhé vlákno a česaná bavlna jsou zárukou pohodlí.
Dopad na životní prostředí
Srovnání: pánské tričko s krátkými rukávy – podrobnosti viz níže.

VLASTNOSTI

Velikost
Od 5 do 14 let.
Varianty
Bílá, růžová.
Složení
Hlavní materiál : 100.0% bavlna
Tests
Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.
Určeno pro
sportovní aktivity.
záruka
2 roky

DALŠÍ INFORMACE

Naše kolekce oblečení na cvičení pro děti od 5 do 14 let
Tato řada oblečení byla vyvinuta na sportování/cvičení jakékoli náročnosti (trampolína, step aerobik, kruhový trénink, planking, protahování, ...). Jedná se o ideální aktivity, které vašemu dítěti pomohou udržet se v kondici a dobrém zdraví a rozvíjet svou fyzickou zdatnost: skákání, kotrmelce, šplh, plazení, trénink rovnováhy…
Vývoj oděvů Domyos:
Cílem našich vývojářských týmů je: nalézt materiál, který nabízí ideální rovnováhu mezi hebkostí a prodyšností, tj. hlavními vlastnostmi materiálu, které mladí sportovci potřebují. Věděli jste, že... Všechny modely oděvů pravidelně testujeme a na základě názorů uživatelů je neustále vylepšujeme.
Bavlněné tričko s krátkým rukávem
Toto tričko ze 100% bavlny představuje vynikající poměr kvality a ceny. Klasické tričko lze nosit na celou řadu sportů. Je jednoduché a dětem dobře padne.
Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí
Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ze stupnice ABCDE, můžete si tak na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com. Více na videu: https://youtu.be/8t63KkRwn_8.
Nahoru